Закрити
 Закрити

Develor Ukraine

  Показати усі контакти
  Гарячі пропозиції
  Magazine  

  Рекомендовані статті

  Блог

  Гейміфікація та ігрове навчання: у чому різниця та як використовувати?

  Якщо ви колись замислювалися про додавання елементів ігрового процесу до навчання та корпоративної освіти, то, напевно, стикалися з двома концепціями: гейміфікація та ігрове навчання (game-based learning). На перший погляд, ці два терміни можуть здатися взаємозамінними, але це не так. Що таке ігрове навчання? Ігрове навчання передбачає цілеспрямоване створення ігор для досягнення навчальних цілей. Ядром ігрового навчання […]
  Дізнайтеся більше в блозі

  Знайдено в Послуги та рішення

  • Будь ласка, введіть принаймні 3 символи аби розпочати пошук рішень
  Переглянути всі послуги

  Знайдено в Ресурсах

  • Будь ласка, введіть принаймні 3 символи аби розпочати пошук матеріалів
  Перегляньте усі ресурси
    Зв'яжіться з нами

  2021 рік був складним для керівників. Іноді їм могло здаватися, що вони перебували в альтернативній фантастичній реальності. Для багатьох справжніх лідерів швидкі темпи змін за останні 12-18 місяців можуть виглядати так само дивно, ніби ми раптом перенеслись в інший час.

  DEVELOR підготував для вас детальний гайд, у якому представлені 5 складних ситуацій та поради для менеджерів та HR-відділу щодо їх вирішення.
  Даний гайд створений у формі розповіді про Тома — лідера, який перенісся у часі з 1991 у 2021 рік.

  Ми розглядаємо наступні виклики, з якими стикнулись лідери в 2021 році:

  Напружена та виснажена команда

  Тривала невизначеність може підкосити навіть найстійкіших. Керівники повинні навчитися працювати з командами, які стикаються з емоційною втомою та виснаженням.

  Команда не почувається одним цілим

  Тривалі періоди віддаленої або гібридної роботи можуть перетворити згуртовану команду в групу окремих гравців. Лідери повинні постійно підтримувати згуртованість.

  Організаційне затишшя

  Непевність і зменшення особистих контактів призводять до почуття страху та небезпеки. Це змушує людей неохоче висловлювати критику і не йти на ризики, що зупиняє прогрес.

  Управління ефективністю

  Перегляд та оцінка результатів діяльності вимагає від керівника присутності, спостережливості, а також володіння навичками проведення дискусії позитивно та конструктивно.

  Незрозумілість комунікації та зустрічей

  Технології — чудовий, але небезпечний інструмент. Сучасний лідер повинен знати, як приборкати безперервний потік зустрічей та інформації.

  Гайд з управління гібридними командами

  Завантажте безкоштовну електронну книгу, що допоможе вашій команді бути максимально ефективними
  при змішаному форматі роботи.

   Супутні матеріали