Закрити    

  DEVELOR UKRAINE
  Київ, Рейтарська, 21/13

  Показати усі контакти
  Зв'яжіться з нами    
  • Мислення та світогляд
  • Лідерство та менеджмент
  • Обслуговування клієнтів, продажі та переговори
  • Продуктивність та комунікація
  • Тімбілдинг та співпраця
  • Оцінка та діагностика
  • HR консалтинг та коучинг
  • Всі послуги
  Аудиторний тренінг

  Самомотивація

  Аудиторний тренінг

  Мислення зростання

  Аудиторний тренінг

  Лідерська сміливість

  Аудиторний тренінг

  Лідерська хоробрість

  Індивідуальна діагностика

  Зворотний зв’язок 360°

  Аудиторний тренінг

  Управління змінами

  Індивідуальна діагностика

  Insights Discovery. Персональна ефективність

  Індивідуальна діагностика

  Центр Розвитку

  Індивідуальна діагностика

  Центр Оцінювання

  Індивідуальна діагностика

  Зворотний зв’язок 360°

  Знайдено в Послуги та рішення

  • Будь ласка, введіть принаймні 3 символи аби розпочати пошук рішень
  Переглянути всі послуги

  Знайдено в Ресурсах

  • Будь ласка, введіть принаймні 3 символи аби розпочати пошук матеріалів
  Перегляньте усі ресурси

  Команда — це більше, ніж сума індивідів, які її складають. Це означає, що разом ми можемо створювати неперевершені речі. Однак успіх залежить від того, як ми будемо використовувати сильні сторони та компенсовувати слабкі сторони кожного з членів команди, а для цього спочатку потрібно зрозуміти, де проходять ці межі.  У цьому випадку помічними є різноманітні інструменти командної взаємодії, як от Insights Discovery.

  Insights Discovery — це інструмент розвитку командної взаємодії, що базується на психології Юнга. Типологія використовує модель чотирьох кольорів, що репрезентують притаманні риси характеру та моделі поведінки людей. Insights широко використовується в бізнесі, адже допомагає співробітникам зрозуміти себе та своїх колег, що дозволяє встановити більш продуктивні робочі стосунки, засновані на принципах розуміння та поваги.

   

  🔵 Домінуюча блакитна енергія – системність та правила

  Блакитна енергія, згідно з системою Insights Discovery, представляє здебільшого інтровертну поведінку, яка орієнтована на раціональне прийняття рішень.

  ПЕРЕВАГИ: Люди з домінуючою синьою енергією вносять у все структуру. Прозорість та передбачуваність – їхні сильні риси, методологія та принципи – їхня біблія. У команді вони займають позицію охоронців дисципліни та дотримання правил.

  ЗОНИ РОЗВИТКУ: Іноді вони можуть неохоче йти на компроміси та не приймати зміни. Їм важко прийняти друге найкраще рішення. Чіткість дотримання методологій може мати для них більше значення, ніж якість окремих ідей. Деякі речі вони сприймають занадто буквально і їх не дуже цікавлять стосунки в команді, вони місцями навіть заважають.

   

  🟢  Домінуюча зелена енергія – командний дух та цінності

  Згідно з Insights Discovery, ця енергія знову описує поведінку, яка переважно інтровертована, але у прийнятті рішень керується емоціями та цінностями.

  ПЕРЕВАГИ: Їх альфа та омега у роботі — це командний дух та співпраця, побудова добрих стосунків та консенсус команди з ключових питань. Вони стежать за тим, щоб усі висловлювались, і враховувалась думка кожного члена команди. Клієнт і його потреби є пріоритетом для «зелених». Вони нагадують іншим про цілі та значення завдань. Їм не подобається командна конкуренція, вони виступають за чесні стосунки та дотримання домовленостей.

  ЗОНИ РОЗВИТКУ: Зона комфорту може не дозволити їм занадто багато експериментувати. Вони неохоче висловлюють свою думку вголос, якщо відчувають, що більшість групи підтримує інше рішення. Вони схильні неодноразово брати на себе одні й ті ж завдання, оскільки добре зарекомендували себе в минулому і не хочуть ризикувати.

   

  🟡 Домінуюча жовта енергія – позитивна енергія та експериментальність

  Тип поведінки, що відповідає сонячно-жовтій енергії, переважно екстравертний і надає перевагу емоційним рішенням.

  ПЕРЕВАГИ: Люди, наділені цією енергією, як правило, почувають себе як риба у воді в agile середовищі і здається, що система була розроблена для них. Вони багато говорять і займають собою багато простору, але у них є аудиторія, яка слухає їх і черпає з цього натхнення. Вони не за універсальні ідеальні рішення, вони шукають консенсусу в кожній ситуації. Вони поширюють позитивну енергію, зневажають бюрократію та надмірно довгострокові планування. Вони підтримують швидкі зміни, якщо вони цінні та мотивують інших. Метод проб і помилок є для них ідеальним стилем роботи, адже вони не бояться експериментувати навіть у незвіданих водах.

  ЗОНИ РОЗВИТКУ: Якщо їм дозволяти це, вони можуть говорити занадто багато і перевантажувати інших, постійно створюючи варіанти. Часто вони мислять лише на концептуальному рівні, без будь-якого зв’язку з реальними ресурсами та можливостями і зрілістю компанії. Інколи решта команди так захоплюється ідеєю, що інші втрачають своє критичне мислення. Вони вміють викликати великі сподівання, які не завжди можуть виправдати. Людей вони розділяють на категорії: вони згодні зі мною = вони мене люблять; вони незгодні зі мною = вони мої вороги, з якими потрібно сперечатися.

   

  🔴Домінуюча червона енергія – дія і можливості

  Вогняно-червона енергія екстравертна і віддає перевагу раціональному прийняттю рішень.

  ПЕРЕВАГИ: Люди з такого типу енергією говорять мовою бізнесу та вимірюють цінність грошима та цифрами. Вони віддають перевагу оперативним діям та результатам замість непотрібних  зволікань та пошуку варіантів. Вони ставлять практичні питання щодо доцільності та не мають почуттів до речей, які залишились у минулому. Вони можуть зосередитись на критичних речах і змусити команду прийняти рішення, використовуючи інформацію, яку вони мають в даний час. Вони створюють соціальний тиск на тих, хто не дотримується термінів або якості роботи. Щобільше, вони стикаються з перешкодами безпосередньо і не потрібно їх приховувати або намагатися обійти.

  ЗОНИ РОЗВИТКУ: Для них не важливі ретроспектива і пошук першопричини, якщо це загрожує їхньому статусу в команді. Вони можуть нав’язувати своїм людям швидкі темпи як норму та створювати тиск, щоб підкоряти своїй волі людей в напрямку дії. Вони не люблять визнавати, що допустили помилки і можуть особливо ревно захищати власні інтереси. Вони, як правило, ставлять фінансові показники вище набутого досвіду та недооцінюють витрати без чіткої чисельної оцінки.

   

  Пам’ятайте, що кожна людина унікальна

  Знання типології та здатність оцінювати енергію, яку мають члени вашої команди, є дуже хорошим показником, який допоможе вам бути готовим до викликів. Однак майте на увазі, що поведінка людей не може бути ні чорно-білою, ні підпорядкованою чотирьом кольорам. Поміркуйте над унікальністю кожної особистості та спостерігайте, як вона проявляється. Зрештою, навіть Insights Discovery працює не тільки з чотирма енергіями – всього їх аж 72 типи.

   

  Знання своєї домінантної поведінки, розуміння інших та можливість адаптуватися до них – ваша запорука успіху. Зробіть крок до кращої співпраці – будь то в agile, гібридному чи традиційному середовищі. 

  Гайд з управління гібридними командами

  Завантажте безкоштовну електронну книгу, що допоможе вашій команді бути максимально ефективними
  при змішаному форматі роботи.


   Супутні матеріали