Закрити    

  DEVELOR UKRAINE
  Київ, Рейтарська, 21/13

  Показати усі контакти
  Зв'яжіться з нами    
  • Мислення та світогляд
  • Лідерство та менеджмент
  • Обслуговування клієнтів, продажі та переговори
  • Продуктивність та комунікація
  • Тімбілдинг та співпраця
  • Оцінка та діагностика
  • HR консалтинг та коучинг
  • Всі послуги
  Аудиторний тренінг

  Самомотивація

  Аудиторний тренінг

  Мислення зростання

  Аудиторний тренінг

  Лідерська сміливість

  Аудиторний тренінг

  Лідер кризових часів

  Аудиторний тренінг

  Лідерська хоробрість

  Індивідуальна діагностика

  Зворотний зв’язок 360°

  Аудиторний тренінг

  Управління змінами

  Аудиторний тренінг

  Резильєнтність

  Аудиторний тренінг

  Самомотивація

  Аудиторний тренінг

  Усвідомлена комунікація

  Індивідуальна діагностика

  Insights Discovery. Персональна ефективність

  Індивідуальна діагностика

  Центр Розвитку

  Індивідуальна діагностика

  Центр Оцінювання

  Індивідуальна діагностика

  Зворотний зв’язок 360°

  Знайдено в Послуги та рішення

  • Будь ласка, введіть принаймні 3 символи аби розпочати пошук рішень
  Переглянути всі послуги

  Знайдено в Ресурсах

  • Будь ласка, введіть принаймні 3 символи аби розпочати пошук матеріалів
  Перегляньте усі ресурси

  Світ змінився, змінився сучасний клієнт і навіть співробітник. Для позначення того, що відбувається зараз з людством, в кінці ХХ століття американські військові ввели в ужиток абревіатуру VUCA, де кожна з букв охоплює цілий спектр  явищ:

  Volatility — Нестабільність. 

  З глобальною конкуренцією, бурхливими фінансовими ринками, економічними спадами та діджитал революцією бізнес-ринки стають дедалі хаотичними. Нестабільність вимагає швидкої адаптації, а також співпраці та участі.

  Uncertainty — Невизначеність

  Означає неможливість побачити та передбачити майбутнє та перспективи у бізнесі. Невизначеність розмиває можливості прийняття рішень, спричиняючи затримки в проектах та стратегічному плануванні.

  Complexity — Складність

  Сьогоднішні організації стикаються з багатогранними бізнес-проблемами, що складаються з взаємозалежних змінних, що одночасно впливають на певні ситуації. 

  Ambiguity — Неоднозначність

  Зараз існує більш ніж одне значення умов, які спричиняють неправильне трактування ситуації.

  Ці чотири слова згодом перекочували і в бізнесовий сленг, оскільки вони досить чітко описали бурхливий та непередбачуваний характер сьогоднішнього ділового середовища. Якщо ваша компанія прагне вижити та процвітати у світі VUCA, вам потрібно переосмислити спосіб розвитку своїх лідерів.

  Коли зміни були поступовими, лідери могли навчитися готуватися до них та керувати ними, використовуючи свій минулий досвід або дотримуючись певних усталених правил. Темпи змін  почали зростати, багато роботодавців впроваджували нові процеси та методології для більш ефективного реагування — і лідерам довелося розробити більш гнучкий підхід до управління. Однак тепер характер і швидкість змін стали постійною характеристикою. 

  Традиційна роль лідера — передбачити зміни, визначити можливості, створити стратегічні плани, мотивувати та спрямовувати людей, керувати ризиками, розв’язувати проблеми та приймати ефективні рішення. Однак у контексті VUCA ці завдання значно ускладнюються. Нестабільні, невизначені, складні та неоднозначні ринки вимагають іншого стилю керівництва, який активно взаємодіє з невизначеністю.

  Зараз потрібен новий підхід до розвитку лідерства. Лідерство у світі VUCA фокусується на трьох ключових аспектах:

  1. Спільне бачення

  Чіткий напрямок завжди був важливим для успіху організації. Однак лідерство у світі VUCA вимагає, щоб кожен підтримував єдине бачення і досконало розумів свою участь у ньому. Якщо «велика картина» буде зрозумілою і погодженою, організації матимуть  можливість краще протистояти ринковій бурхливості та нестабільним змінам, швидко реагувати на рішення, та діяти згідно з поставленою метою. VUCA-лідерство вимагає, щоб усі підтримували бачення і досконало розуміли свою участь у ньому.

  1. Співпраця. 

  Лідерам потрібно успішно використовувати знання, вміння, досвід та різні точки зору своїх співробітників, якщо вони надихатимуть та наповнюватимуть енергією інших людей для досягнення цілей організації. Вони повинні навчитися уважно слухати оточуючих і створювати свої ідеї. Вони повинні сприяти та підтримувати внутрішні мережі, взаємозв’язок та взаємозалежність, а не посилювати ієрархічні сфери функціональної експертизи.

  1. Формування AGILE культури.

  Керівники VUCA прагнуть оцінити свою корпоративну культуру, щоб краще зрозуміти, чому все відбувається саме.так. В ідеалі культура повинна бути підтримуючою, більше спонукати їх до цікавості та відкритості до нових можливостей та нових шляхів удосконалення. Правильна культура сприятиме бажаній поведінці та винагороджуватиме це, що чергу сприятиме залученню та утриманню талановитих працівників. 

  Нещодавно DEVELOR Knowledge Development Centre розробив нову унікальну програму з розвитку компетенцій управління людьми у VUCA-світі —  AGILE LEADERSHIP.  

  Звертайтесь до наших консультантів за детальною інформацією! 
  📧info.ukraine@develor.com
  📞 044 227 71

  Гайд з управління гібридними командами

  Завантажте безкоштовну електронну книгу, що допоможе вашій команді бути максимально ефективними
  при змішаному форматі роботи.

   Супутні матеріали