Закрити    

  DEVELOR UKRAINE
  Київ, Рейтарська, 21/13

  Показати усі контакти
  Зв'яжіться з нами    
  • Мислення та світогляд
  • Лідерство та менеджмент
  • Обслуговування клієнтів, продажі та переговори
  • Продуктивність та комунікація
  • Тімбілдинг та співпраця
  • Оцінка та діагностика
  • HR консалтинг та коучинг
  • Всі послуги
  Аудиторний тренінг

  Самомотивація

  Аудиторний тренінг

  Мислення зростання

  Аудиторний тренінг

  Лідерська сміливість

  Аудиторний тренінг

  Лідер кризових часів

  Індивідуальна діагностика

  Зворотний зв’язок 360°

  Аудиторний тренінг

  Управління змінами

  Аудиторний тренінг

  Резильєнтність

  Аудиторний тренінг

  Самомотивація

  Аудиторний тренінг

  Усвідомлена комунікація

  Індивідуальна діагностика

  Insights Discovery. Персональна ефективність

  Індивідуальна діагностика

  Центр Розвитку

  Індивідуальна діагностика

  Центр Оцінювання

  Індивідуальна діагностика

  Зворотний зв’язок 360°

  Знайдено в Послуги та рішення

  • Будь ласка, введіть принаймні 3 символи аби розпочати пошук рішень
  Переглянути всі послуги

  Знайдено в Ресурсах

  • Будь ласка, введіть принаймні 3 символи аби розпочати пошук матеріалів
  Перегляньте усі ресурси

   

  Майбутнє після пандемії ще не визначене. І ніхто не знає, що допоможе нам безболісно справитись з правилами гри “нової нормальності”. Створення гібридних команд — одне з рішень, яке наразі обирають багато організацій. Деякі з них, однак, не впевнені, що гібридна модель роботи є гарною альтернативою. Сьогодні ми розглянемо кілька популярних міфів гібридної праці.

  1. Байдикування 

  Хоча частина команди працює з дому, колеги в офісі не мають уявлення, чим вони там займаються. Вони можуть припускати, що ті займаються не робочими, а домашніми справами. Багато хто думає, що відсутність боса навколо провокує тотальну ледачість. 
  Насправді ситуація зовсім інша. Дослідження показують, що працівники домашнього офісу працюють довше, ніж ті, хто працює в офісі. І робочий день дуже часто подовжується понад стандартний робочий час.

  2. Робота 24/7

  Всупереч пункту 1, є також люди, які вважають, що при віддаленій роботі, робочий день ніколи не закінчується та триває майже цілодобово. Так, працюючи з дому, ми можемо продовжувати робочий час. Але ж у кожного з нас є свої обов’язки та потреби, на які ми повинні знайти час. Ми спонукаємо команди встановлювати діючі графіки роботи та уникати понаднормової роботи. 

  3. Розірване спілкування 

  Віддалена робота не обов’язково означає зниження якості спілкування з офісом. Запорукою успіху є вибір відповідних комунікаційних засобів та процедур. Часті, віртуальні зустрічі всього колективу чи окремих людей позитивно впливають на якість спілкування, а отже, і на ефективність роботи команди. Важливо організовувати зустріч команди в офісі принаймні один раз на рік.

  4. Зменшення кількості комунікації 

  Намагаючись компенсувати руйнування звичних каналів зв’язку (фізичних зустрічей), співробітники починають збиратися на численні відеообговорення і проводять чимало часу на онлайн зустрічах. Іноді тоді, коли це є зовсім необов’язковим. 

  5. Баланс між роботою та приватним життям

  Кожен, хто працює в офісі, заздрить віддаленим працівникам, що вони ніби-то підтримують здоровий баланс між роботою та життям. Щоденне приготування вечері для сім’ї, прибирання, прасування. Але ж хто говорив про баланс? Помішувати однією рукою обідній борщ, гратися з дитиною іншою, а головою бути присутнім на ще одному відеодзвінку — це все звучить не дуже балансово, правда ж?

  6. Віддалений менеджер — поганий менеджер

  Ну що ж це за лідер, якого бачиш лише в під час відеодзвінка? Що ж це за керівник, що не бачить як та скільки працюють його люди. Так, ефективні віддалені менеджери повинні постійно підтримувати контакт із членами своєї команди. Однак секрет не у фізичних зустрічах, а в регулярних спланованих лідерських активностях. 

  7. Багато часу для себе

  Працюючи з дому, особливо на початковій фазі, ми думаємо про заощаджений час, який ми витрачали на поїздки на роботу та стояння в пробках. Ранкова пробіжка перед роботою або заняттями йогою відразу після — чим же тепер зайнятись? Однак з часом дистанційна робота плавно розмиває межі, а це означає, що ми часто починаємо роботу раніше і закінчуємо пізніше, в результаті не маючи часу на заплановані заходи. Ми рекомендуємо створити графік дня, який враховує і дозвіллєві практики.

  Багато популярних думок про роботу в гібридній моделі є невірними. Чи є така модель роботи шансом на успіх у постпандемічній ситуації? Ми віримо, що так! Запорука успіху — використовувати доцільні правила та встановлювати необхідні рутини! *
   

  * Нагадуємо, що ми підготували для вас Гайд з управління гібридними командами, що  допоможе вам та вашій команді бути максимально ефективними при змішаному форматі роботи. 

   

  Гайд з управління гібридними командами

  Завантажте безкоштовну електронну книгу, що допоможе вашій команді бути максимально ефективними
  при змішаному форматі роботи.

   Супутні матеріали