Закрити    

  DEVELOR UKRAINE
  Київ, Рейтарська, 21/13

  Показати усі контакти
  Зв'яжіться з нами    
  • Мислення та світогляд
  • Лідерство та менеджмент
  • Обслуговування клієнтів, продажі та переговори
  • Продуктивність та комунікація
  • Тімбілдинг та співпраця
  • Оцінка та діагностика
  • HR консалтинг та коучинг
  • Всі послуги
  Аудиторний тренінг

  Самомотивація

  Аудиторний тренінг

  Мислення зростання

  Аудиторний тренінг

  Лідерська сміливість

  Аудиторний тренінг

  Лідер кризових часів

  Аудиторний тренінг

  Лідерська хоробрість

  Індивідуальна діагностика

  Зворотний зв’язок 360°

  Аудиторний тренінг

  Управління змінами

  Аудиторний тренінг

  Резильєнтність

  Аудиторний тренінг

  Самомотивація

  Аудиторний тренінг

  Усвідомлена комунікація

  Індивідуальна діагностика

  Insights Discovery. Персональна ефективність

  Індивідуальна діагностика

  Центр Розвитку

  Індивідуальна діагностика

  Центр Оцінювання

  Індивідуальна діагностика

  Зворотний зв’язок 360°

  Знайдено в Послуги та рішення

  • Будь ласка, введіть принаймні 3 символи аби розпочати пошук рішень
  Переглянути всі послуги

  Знайдено в Ресурсах

  • Будь ласка, введіть принаймні 3 символи аби розпочати пошук матеріалів
  Перегляньте усі ресурси

  Коли Сполучені Штати запропонували безпечно евакуювати президента України Володимира Зеленського, він сказав тепер знамениту фразу: “I need ammunition, not a ride”. Що такого є у цього 44-річного політика, що змушує всіх йти за ним на війну і співати йому дифірамби як в Україні, так і в усьому світі? Що змушує український народ залишатися і воювати на боці Зеленського?

  Доктор Емі Едмондсон, професор Гарвардської школи бізнесу описала унікальний стиль Зеленського у своїй нещодавній публікації на LinkedIn:

  Я захоплена прикладом президента Зеленського. Я переглянула кожне його звернення. Він відвертий, скромно енергійний і не скупиться на правду. Я все життя вивчала лідерство та безстрашність. Я ніколи не бачила нічого подібного.

  Існує щось спільне у Зеленського та інших лідерів із величезною базою прихильників у світі. Згадайте лідерів громадянських прав Мартіна Лютера Кінга-молодшого та Махатму Ганді та прем’єр-міністра Нової Зеландії Джасінду Арден, яка впевнено керувала своєю країною під час пандемії. Вони отримали світове визнання за свої зусилля та надихають покоління. Так що ж такого унікального в їхньому стилі керівництва?

  Сміливість

  Ці лідери взялися за боротьбу, в таких умовах, на які всі скаржилися, але активно реагувати не були готові. Ці лідери кидають виклик статус-кво. Вони перебувають у передовій поряд зі своїми людьми, особливо, коли усвідомлюють, що кінцевою ціною може стати їхнє власне життя. Зеленський отримав можливість втекти і бути в безпеці, але він вирішив залишитися і воювати разом зі своїм народом.

   Автентичність

  Лідери, якими ми захоплюємося, виявляють справжню автентичність. Вони вразливі і відкрито говорять про свої помилки, турботи і мрії. Мабуть, найвідомішою є промова Кінга «У мене є мрія». Він торкнувся основних проблем, які вплинули на інших, надихнувши людей. Лідери не ховаються за синтетичною завісою заперечень чи неправди. Вони чесні та відверті, незважаючи на наслідки.

  Проста мова

  Промови Зеленського прості, відверті та емоційні. Вони настільки близькі, що їх важко ігнорувати. Не використовуйте замудрих слів тоді, коли достатньо простих, — це порада, яку чує кожен письменник. Якщо сказано занадто складно, люди губляться. Подумайте про деякі з найвідоміших фраз, і ви зрозумієте, що вони дуже прості. За іронією долі, більшість з них були сказані спонтанно:

  Ніколи ще в історії людських конфліктів так багато не були так сильно зобов’язані стільком небагатьом. (Уїнстон Черчілль)

  Не питайте, що ваша країна може зробити для вас. Запитайте, що ви можете зробити для своєї країни. (Джон Ф. Кеннеді)

  Я маю мрію. (Мартін Лютер Кінг-молодший)

  Зміни не прийдуть, якщо ми чекатимемо іншої людини або якщо ми чекаємо іншого часу. Ми ті, кого ми чекали. Ми є змінами, яких ми прагнемо. (Барак Обама)

  Щастя – це не щось готове. Це продукт ваших власних дій. (Далай-лама)

  У політиці, якщо ви хочете щось сказати, запитайте у чоловіка. Якщо ви хочете щось зробити, запитайте у жінки. (Маргарет Тетчер)

  Єдине, чого ми повинні боятися, це сам страх. (Франклін Делано Рузвельт)

  Близькість до людей

  Коли лідер є близьким і ми можемо себе з ним асоціювати, виборці відчувають, що їх бачать і чують. Наприклад, виступ прем’єр-міністерки Нової Зеландії Джасінди Арден у прямому включенні з дому під час пандемії перервала її дочка, яка прокинулась і забігла в кадр. Усі батьки моментально ж згадали схожу ситуацію, яка трапилася з ними. Арден не приховувала того, що сталося – вона прийняла це.

  Хоча «слідуй за лідером» — це фраза, яку ми ще дітьми чуємо на шкільному майданчику, в дорослому віці, а особливо у складних життєвих умовах, вона набуває нового сенсу.

  Уроки, які ми виносимо з лідерства Зеленського, можна знайти в інших відомих лідерів. Ті, хто вивчає лідерство, точно будуть використовувати його як приклад ще не раз.

  Джерело

  Гайд з управління гібридними командами

  Завантажте безкоштовну електронну книгу, що допоможе вашій команді бути максимально ефективними
  при змішаному форматі роботи.


   Супутні матеріали