У LinkedIn виявили, що робить людей щасливими на роботі

Високі зарплатня, безкоштовне харчування, необмежений відпочинок – хіба це не запорука щастя працівників? Виявляється, що ні. (Хоча не можна заперечувати, що високу зарплатню та смаколики на роботі все ж таки приємно мати).

Компанія LinkedIn провела дослідження, опитавши 2000 людей, намагаючись вияснити, що ж саме робить їх щасливими на роботі. Дослідження показало, що такі люди мають одну спільну річ: вони навчаються на роботі.

Йдеться як про онлайн-курси чи вебінари, так і про роботу з цікавими проектами, що розширюють діапазон отриманих навичок.

Навіть більше, вони виявили, що співробітники, які навчаються на роботі:
– на 47% менш схильні до стресу;
– на 39% більше відчувають себе продуктивними та успішними;
– на 23% частіше готові до додаткових обов’язків;

Більше інсайтів від дослідників:

Освіта має бути безкоштовною

Працівники очікують, що їх до навчання будуть заохочувати все ж таки їх роботодавці.  І навіть нехай це будуть онлайн-курси навчання Coursera. Витрачати самостійно кошти люди не готові.


Навчання має бути складним

“Важкі учні” – ті, що вони проводять п’ять і більше годин на тиждень у навчанні, – повідомляють про найвищий рівень щастя, продуктивності та цілеспрямованості на роботі. 


Якщо ви не можете вчитися, прийшов час іти

У дослідженні LinkedIn також запитали людей про причини звільнення. П’ята частина повідомила, що нездатність навчатися або рости на роботі приведе їх до пошуку нової. Таку причину називали навіть частіше, ніж відсутність фідбеку, перевтому або недостатню зарплату.

“Як тільки ви відчуваєте, що ви більше не ростете, пора шукати нову роботу”, – наголошує HR-аналітик Джош Берсін, який написав резюме результатів опитування.


Джерело: Inc

ДІЗНАТИСЬ БІЛЬШЕ ПРО НАВЧАЛЬНІ ОНЛАЙН-ПРОГРАМИ ДЛЯ РОЗВИТКУ ПЕРСОНАЛУ #REMOTEREADY

Залиште свою заявку і ми зв'яжемось з вами найближчим часом! 

 

Дякуємо, ми зв'яжемось з вами найближчим часом!