Закрити
 Закрити

Develor Ukraine

  Показати усі контакти
  Magazine  

  Знайдено в Послуги та рішення

  • Будь ласка, введіть принаймні 3 символи аби розпочати пошук рішень
  Переглянути всі послуги

  Знайдено в Ресурсах

  • Будь ласка, введіть принаймні 3 символи аби розпочати пошук матеріалів
  Перегляньте усі ресурси
    Зв'яжіться з нами

  Досить довго у свідомості багатьох людей жило упередження, що єдиним джерелом успіху є IQ. Однак існувала і суперечність: люди із середнім IQ  на 70% частіше перевершують тих, у кого IQ є вищим. Складну головоломку допомогло вирішити розкриття концепту емоційного інтелекту. І вгадайте що? Десятиліття досліджень тепер вказують на емоційний інтелект як на той критичний фактор, що відрізняє успішних людей від інших. 

  Емоційний інтелект — це здатність керувати власною поведінкою, реагувати на соціальні складнощі, приймати рішення, які досягають позитивних результатів. 

  За Деніелом Гоулманом емоційний інтелект складається з чотирьох основних навичок, які у свою чергу складаються з двох основних компетентностей: особистої  та соціальної.
  Особисті компетентності включають вашу самосвідомість та навички самоконтролю; це ваша здатність усвідомлювати свої емоції та керувати своєю поведінкою.

  Самосвідомість — це ваша здатність чітко сприймати свої емоції і усвідомлювати, коли вони проявляються.

  Самоконтроль — це ваша здатність використовувати усвідомлення своїх емоцій, щоб залишатися гнучким і усвідомлено керувати своєю поведінкою.

   
  Соціальні компетенції складаються з ваших соціальних вмінь та навичок управління відносинами; це ваша здатність розуміти чужі настрої, поведінку та мотиви, щоб ефективно реагувати та покращувати якість ваших стосунків.

  Соціальний аналіз — це ваша здатність точно розуміти емоції інших людей і розуміти, що насправді відбувається.

  Управління стосунками — це ваша здатність використовувати усвідомлення своїх емоцій та емоцій інших, щоб успішно керувати взаємодією.

   

  Емоційний інтелект передбачає працездатність

  Наскільки емоційний інтелект впливає на ваш професійний успіх? Коротка відповідь: дуже і дуже! Це потужний спосіб зосередити свою енергію в потрібному вам напрямку з величезним результатом. TalentSmart перевірив емоційний інтелект разом з 33-ма іншими важливими навичками на робочому місці і виявив, що емоційний інтелект є найсильнішим предиктором продуктивності, пояснюючи 58% успіху у всіх видах робіт.
   
  Ваш емоційний інтелект є основою для безлічі критичних навичок — він впливає на все, що ви щодня робите.  
  Також дослідження виявило, що 90% найпродуктивніших працівників мають високий рівень емоційного інтелекту. З іншого боку, лише 20% працівників з низькою ефективністю мають високий емоційний інтелект. Ви можете бути високоефективним виконавцем і без емоційного інтелекту, але шанси невеликі.
  З цього випливає, що люди з високим рівнем емоційного інтелекту заробляють більше — в США середньому на 29 000 доларів на рік більше. Дослідники не змогли знайти роботу, в якій продуктивність і оплата праці не пов’язані з емоційним інтелектом.
   

  Ви можете підвищити свій емоційний інтелект

  Емоційний інтелект — це гнучкий набір навичок, які можна набути і вдосконалити з практикою.  Нейронауковці використовують термін пластичності для опису здатності мозку до змін. 
  Здійснюючи певну дію, ми змушуємо наші електричні імпульси між нейронами йти певним шляхом. Якщо ця дія вже набула форми звички — цей шлях виглядає як своєрідний highway. Але якщо ми хочемо впровадити нові реакції — маємо прокладати новий маршрут, що спершу виглядатиме як вузенька гірська стежина. Однак практикуючи нові усвідомлені способи поведінки, ваш мозок з часом буде будувати більш міцні шляхи, що врешті решт зроблять їх справжнім highway.  А старі, деструктивні поведінки, будуть відмирати. 

  DEVELOR UKRAINE пропонує кинути виклик пластичності свого мозку та ознайомитись з програмою “Емоційний інтелект” :)))

  Джерело: матеріали Enterpreneur.

  Гайд з управління гібридними командами

  Завантажте безкоштовну електронну книгу, що допоможе вашій команді бути максимально ефективними
  при змішаному форматі роботи.

   Супутні матеріали