Close
 Close

Develor Ukraine

Show all contacts
Magazine  

Знайдено в Послуги та рішення

  • Please, type at least 3 characters in search input to find solutions.
Переглянути всі послуги

Знайдено в Ресурсах

  • Please, type at least 3 characters in search input to find resources.
Перегляньте усі ресурси
  Зв'яжіться з нами

Наше робоче життя перейшло в формат онлайн-зустрічей. Вони відбуваються навіть частіше, ніж фізичні в офісі, тому може здатись, що спілкування стало навіть більше. Але насправді його зміст обмежується переважно розподілом та моніторингом завдань. І хоч, перш за все, для розрізненої команди важливо встановити працюючі канали зв’язку та схеми обміну інформацією, так само важливо задовольнити саму потребу людини в належності до громади.
Як можете ви як товариш по команді допомогти в цьому?

Поділіться своїми правилами

Після того, як ви створили свої щоденні правила роботи (про це ми писали у нашій статті “7 порад для успішної роботи з дому”), поділіться ними з товаришами по команді та запитайте про їх власні. Команда повинна знати, коли її члени доступні для запитань або невеликих обговорень. Варто також визначити канал зв’язку, де ви, швидше за все, будете доступні у разі терміновості (наприклад, телефон, SMS, Messenger, Viber чи Telegram). 

Шукайте та надавайте інформацію

Якщо раніше ви могли повернутися в кріслі та запитати колегу про хвилюючий вас момент, то зараз шлях до цієї інформації трохи важчий. Так, на щоденних та щотижневих зустрічах менеджер, ймовірно, розподіляє завдання та члени команди обговорюють те, над чим вони працюватимуть.  Однак, як і у звичайному офісному кабінеті, не соромтесь спілкуватись: діліться інформацією, яка може бути потрібна вашим колегам та задавайте питання самостійно. Ба більше — не бійтесь ініціювати таке спілкування самостійно. 

Зосередьтеся на ясності

При віддаленій роботі наші  канали зв’язку звужуються, і ми все більше спілкуємось письмово. Без вербальних та невербальних проявів, буває важко зрозуміти справжні настрої співрозмовника.  На цій підставі може збільшитись ризик непорозуміння. Замість декількох раундів електронних листів не соромтеся зателефонувати своїм товаришам по команді та обговорити проблему телефоном чи у відеочаті. 
Гарне практичне правило: якщо проблема вже згенерувала два електронних листи, третім кроком робіть дзвінок. Спробуйте!

Пийте каву віртуально

В офісі ви часто пили каву з колегами і просто розмовляли про футбольні матчі, інстаграм блогерів чи про плани на вихідні. А зараз? 
Не позбувайтесь цих товариських подій. Переводьте їх в онлайн! Зробіть їх стандартною частиною свого повсякденного життя. Збереження соціальних зв’язків в неробочому контексті має дуже велике значення . 

Турбуйтесь і про інтровертів, і про екстравертів

У вашій команді можуть бути колеги, які більш неохоче ініціюють розмови самостійно. Але це не означає, що в них відсутня потреба в спілкуванні. Зателефонуйте їм, запитайте, як вони прогресують, підтримуйте їх у роботі, дайте їм відчути, що вони важливі!
З іншого боку, більш екстравертним членам команди, які довго залишаються вдома, можливо, знадобиться трохи більше уваги та спілкування. Не забувайте їх та надавайте їм достатньо можливостей для взаємодії з вами.

Організуйте вечірки

Чи забігали ви колись на пиво-два в сусідній до офісу бар у п’ятницю ввечері? Продовжуйте такі традиції та організуйте такі «забіги»  на інтернет-платформах! Важливо випускати пар, виплескувати почуття, жартувати та сміятись, навіть якщо ви не можете зустрітись особисто. Підтримуйте неформальні стосунки, що ви мали.

ℹ️Багато людей відчувають великі труднощі в тому, щоб насправді дотримуватися безлічі правил роботи вдома. Диявол ховається в реалізації — ретельно вибирати та вживати заходів для покращення роботи домашнього офісу. Ми будемо раді супроводжувати Вас або Ваших людей у цій поїздці, використовуючи наші навчальні онлайн-програми для розвитку персоналу #REMOTEREADY

 

Обробляйте гібридні операції

Завантажте безкоштовний гайд з управління гібридними командами.

Related articles