Закрити    

  DEVELOR UKRAINE
  Київ, Рейтарська, 21/13

  Показати усі контакти
  Зв'яжіться з нами    
  • Мислення та світогляд
  • Лідерство та менеджмент
  • Обслуговування клієнтів, продажі та переговори
  • Продуктивність та комунікація
  • Тімбілдинг та співпраця
  • Оцінка та діагностика
  • HR консалтинг та коучинг
  • Всі послуги
  Аудиторний тренінг

  Самомотивація

  Аудиторний тренінг

  Мислення зростання

  Аудиторний тренінг

  Лідер кризових часів

  Аудиторний тренінг

  Лідерська хоробрість

  Індивідуальна діагностика

  Зворотний зв’язок 360°

  Аудиторний тренінг

  Управління змінами

  Індивідуальна діагностика

  Insights Discovery. Персональна ефективність

  Індивідуальна діагностика

  Центр Розвитку

  Індивідуальна діагностика

  Центр Оцінювання

  Індивідуальна діагностика

  Зворотний зв’язок 360°

  Знайдено в Послуги та рішення

  • Будь ласка, введіть принаймні 3 символи аби розпочати пошук рішень
  Переглянути всі послуги

  Знайдено в Ресурсах

  • Будь ласка, введіть принаймні 3 символи аби розпочати пошук матеріалів
  Перегляньте усі ресурси

  Технологічні удосконалення роблять віддалену роботу можливою для великої кількості людей у всьому світі. Незалежно від того, чи базується дистанційна  робота на свідомому рішенні чи результаті примусу, віддалена робота має багато переваг, але має і певні проблеми.
  За статистикою — працівники є більш продуктивними, коли працюють поза звичайним офісом.  Вони, як правило, мають кращий баланс між роботою та особистим життям,  економлять гроші на транспорті та обідах, однак є більш вразливими до кількох факторів.
  Працювати довше та належним чином перемикатись наприкінці дня, спілкуватися з товаришами по команді без прямого контакту, самотність і ізоляція, відволікаючі фактори та перешкоди на роботі — це лише деякі з проблем, з якими може зіткнутися віддалений працівник.
  Ми хотіли б допомогти вам з порадами і підказками щодо того, як отримати максимальну віддачу від віддаленої роботи та бути ефективними, навіть якщо ви працюєте з дому.

  1. Знайдіть власне робоче місце

  Майте робоче місце, яке дозволяє вам працювати безперешкодно. В ідеалі це окрема кімната, але також це може бути невеликий письмовий стіл або куточок, який присвячений лише вашому комп’ютеру та робочим матеріалам. Наявність власного робочого місця може допомогти вам розділити роботу та приватне життя.

  2. Приберіть відволікаючі фактори

  Одна з пасток віддаленої роботи полягає в тому, що люди не можуть піти з роботи. Не підливайте масло в вогонь, думаючи, що вони застрягли вдома і не мають ніяких інших справ. Безперервна понаднормова робота не тільки призводить до погіршення продуктивності та людських відносин, але і до вигоряння. І це напряму стосується вас як керівника!
  Тому керівникам віддалених команд слід визначити чіткі межі і керівні вказівки, які повинні включати визначення доступності: коли ви і ваші колеги будете працювати і як встановити необхідний баланс між роботою та особистим життям. Це не тільки встановити очікування для всіх членів команди, а й допоможе амбітним працівникам не вигоріти.

  3. Визначте свої робочі години

  Розглядайте свій день, як і будь-який інший робочий день. Визначте свій робочий час або адаптуйте його до потреб вашої компанії, а потім дотримуйтесь його. Наприклад, переконайтеся, що ви почнете працювати о 8 ранку і закругляйтесь близько 5 вечора. Це допоможе вам уникнути звички розтягувати робочий час.

  4. Створіть щоденний і тижневий графік

  Коли ви будете готові до роботи, почніть зі створення розкладу. Це допоможе вам спланувати свій день, зосередитися і отримати максимум від своєї роботи. Створіть список завдань, які вам потрібно виконати, і розмістіть ті, які потребують найбільшої уваги, в той час, коли ви знаєте, що найкраще працюєте. Обов’язково робіть регулярні перерви та вирішуйте коли ваш день закінчиться.

  5 . Визначте способи та частоту зв’язку

  Спілкування та взаємодія — це, мабуть, найбільші проблеми віддаленої роботи. Тому надзвичайно важливим є взаємне роз’яснення очікувань з вашим менеджером, командою чи членами проекту щодо того, яку кількість спілкування вони хочуть від вас, з якою частотою та якими деталями вони хотіли б ви поділитися. Технологічні рішення, такі як Zoom, Skype або інші засоби комунікації, допомагають підтримувати щоденну взаємодію, багато з них є безкоштовними.

  6. Вигадайте ритуал закінчення робочого дня

  Одним з переваг поїздок на роботу є те, що по дорозі додому ми можемо переключитися від роботи, очистити свій розум і бути готовими розслабитися. Якщо переключення є проблемою для вас, то ритуал закінчення робочого дня може бути дуже корисним. Завершіть свій день оглядом завдань, якими ви займалися протягом дня, і складіть список тих, які залишилися. Варто створити список справ на наступні дні. Закінчіть день, вимкнувши комп’ютер і — хоч як важко б це не було- намагайтеся не перевіряти робочі електронні листи на телефоні.

   7. Залишайтесь соціальними

  Робота на дому не обов’язково означає, що ви повинні бути самотніми або ізольованими. Створення щоденних звичок, таких як регулярні дзвінки і розмови з членами вашої команди чи використання відеодзвінків замість телефонів, може допомогти вам залишатися на зв’язку, навіть якщо ви не сидите в одній кімнаті. І хто сказав, що іноді ви не можете зібратися разом для неформальної бесіди або випити кави після обіду, поки ви всі онлайн.

  ℹ️ Потурбуйтесь про продуктивність віддаленої роботи ваших команд. Замовляйте навчальні онлайн-програми для розвитку персоналу #REMOTEREADY

   

  Гайд з управління гібридними командами

  Завантажте безкоштовну електронну книгу, що допоможе вашій команді бути максимально ефективними
  при змішаному форматі роботи.

   Супутні матеріали