Закрити    

    DEVELOR UKRAINE
    Київ, Рейтарська, 21/13

    Показати усі контакти
    Зв'яжіться з нами    
    • Мислення та світогляд
    • Лідерство та менеджмент
    • Обслуговування клієнтів, продажі та переговори
    • Продуктивність та комунікація
    • Тімбілдинг та співпраця
    • Оцінка та діагностика
    • HR консалтинг та коучинг
    • Всі послуги
    Аудиторний тренінг

    Самомотивація

    Аудиторний тренінг

    Мислення зростання

    Аудиторний тренінг

    Лідерська сміливість

    Аудиторний тренінг

    Лідер кризових часів

    Аудиторний тренінг

    Лідерська хоробрість

    Індивідуальна діагностика

    Зворотний зв’язок 360°

    Аудиторний тренінг

    Управління змінами

    Аудиторний тренінг

    Резильєнтність

    Аудиторний тренінг

    Самомотивація

    Аудиторний тренінг

    Усвідомлена комунікація

    Індивідуальна діагностика

    Insights Discovery. Персональна ефективність

    Індивідуальна діагностика

    Центр Розвитку

    Індивідуальна діагностика

    Центр Оцінювання

    Індивідуальна діагностика

    Зворотний зв’язок 360°

    Знайдено в Послуги та рішення

    • Будь ласка, введіть принаймні 3 символи аби розпочати пошук рішень
    Переглянути всі послуги

    Знайдено в Ресурсах

    • Будь ласка, введіть принаймні 3 символи аби розпочати пошук матеріалів
    Перегляньте усі ресурси

    Лідерство. Квінтесенція всіх наших болей, проблем, ідей та мрій. Тема, яка ніколи не втрачає своєї актуальності. Деякі принципи ефективного лідерства залишаються незмінними протягом дуже довгого часу, але є відносно нові, без яких лідеру не обійтись у сучасному VUCA світі.

     

    Пропонуємо вашій увазі фрагменти з розмови Маріанни Хоніної та Анни Толмачової з 11 випуску подкасту Debrief. Анна Толмачова є директоркою з персоналу Metro Cash&Carry і рольовою моделлю для багатьох HR спеціалістів в Україні. За 12 років вона зробила шалену кар’єру в HR, долаючи всілякі труднощі та виклики. Анна дуже добре розуміє проблематику лідерства і знає, на що варто звертати увагу в цьому питанні.

     

    Зараз як ніколи швидко змінюється бізнес-середовище, бізнес-моделі, вимоги до працівників та керівників. В першу чергу до керівників. Вони знову ж таки змінюються. Але що саме змінюється, яким має бути нове лідерство, нове бачення, новий підхід до ролі лідера в організації?

    Мені здається, що лідерство майбутнього, це не лідерство в організації. Лідер – це про особистість, яка формує певний простір, яка формує середовище всередині компанії, в середині своєї команди. Середовище для людей, які працюють, які досягають успіхів і просто щось створюють разом. Але в майбутньому ми будемо говорити про особистість, яка формує середовище в цілому, не лише в організації. Якщо говорити про лідерство в топ-менеджменті, наприклад, навіть роль CEO, вона трансформується. Від СЕО очікують соціального впливу.  СЕО не може бути успішним, роблячи успішним лише свій бізнес, продаючи більше, заробляючи певні прибутки, тому що має бути певна глобальна цінність, яку лідер, як особистість, як професіонал, як управлінець створює.

    Фактично зараз для мене лідер — це творець середовища для людей. Це той, хто створює умови. І не просто управляє однієї, другою, третьою людиною, ставлячи їм цілі,  контролюючи і реагуючи на ті проблеми, які виникають у людей. Звісно все це теж можна робити, але фактично для мене лідер — це той, хто вміє управляти через середовище.

    Я розумію, що нас слухають керівники різних рівнів, власники великих і маленьких бізнесів.  Що для них це все значить? Окей, керівництво це про середовище. Але в реальному житті, на що мені, як керівнику, опиратися? Чому навчатися?

    Хороше питання на що спиратися лідеру. Тому що, мабуть, для команди якраз таки лідер створює опори в такому невизначеному стихійному світі. У нас досить мало опор в житті в цілому. І так, як роботі ми присвячуємо, якщо ми її любимо, багато свого життєвого часу, то було б добре, якби на роботі були певні опори. Якраз лідер має їх створювати.

    Нам з центрального офісу, з Дюссельдорфа, спустили профайл лідерських компетенцій і серед них був  resilience. Коли ми розібралися в цьому, ми зрозуміли чому таке рішення було прийняте. Ти не можеш вистояти і не можеш створювати опори для інших, якщо ти не навчився балансувати, відновлюватися і працювати зі своєю особистою енергією. Ти маєш щось випромінювати для того, щоб надихати, для того, щоб наповнювати інших і підтримувати. Для цього в тебе має бути певний ресурс і певна енергія.

    І цьому можна навчитися.

    Цьому можна навчитися і треба вчитися якомога раніше. Кожен знаходить опори в чомусь своєму.  Хтось знаходить, як  опору сім’ю, а хтось знаходить хобі, творчу діяльність, спорт, що завгодно. Те, що тебе наповнює, те що допомагає тобі відновлюватися. Технічно resilience — це про ритуали, про турботу про себе, щоб мати змогу турбуватися про інших.

    Якщо вкластися в декілька речень, яким все ж таки має бути лідер майбутнього?

    Давай почнемо з простих речей, які  завжди будуть актуальними. Ти вже це сказала,  підсумувала, що лідер має бути чесним із собою, чесним із іншими, лідер має бути енергійним. Це людина, яка матиме що віддавати і матиме що випромінювати для того, щоб об’єднати навколо себе людей. Лідер має бути сфокусований на цінності, яка виходить поза межі того бізнесу, в якому він працює. Він має мати це прагнення чи пристрасть до створення певної цінності, яка матиме значення вище, ніж просто виконання цілей всередині цієї організації. Можемо продовжувати, але мені здається, що людина, яка створює благо і бачить свою місію в цьому, вже гідна того,  щоб навколо неї об’єднуватися. А все інше це  вже навички, які будемо формувати в залежності від середовища, в якому цей лідер буде досягати своїх результатів.

    Повну версію розмови слухайте у подкасті:

       Web version

       Apple Podcast

       Google Podcast

    ____________________________________

    Подкаст DEbrief

    Обговорюємо навчання і розвиток людей з тими, кому є що про це сказати, — ейчарами, підприємцями, топменеджерами, бізнес-консультантами та експертами.

    https://anchor.fm/develorukraine

    Гайд з управління гібридними командами

    Завантажте безкоштовну електронну книгу, що допоможе вашій команді бути максимально ефективними
    при змішаному форматі роботи.


      Супутні матеріали