Закрити
 Закрити

Develor Ukraine

Показати усі контакти
Magazine  

Знайдено в Послуги та рішення

  • Будь ласка, введіть принаймні 3 символи аби розпочати пошук рішень
Переглянути всі послуги

Знайдено в Ресурсах

  • Будь ласка, введіть принаймні 3 символи аби розпочати пошук матеріалів
Перегляньте усі ресурси
  Зв'яжіться з нами

Часто до організацій, що займається навчанням і консалтингом, звертаються з проханням про підвищення кваліфікації співробітників чи про реструктуризацію організації або відділу.

Ми вважаємо, що продуктивність стоїть на першому місці.

Концепція Think PerformanceTM компанії DEVELOR заснована на методології Kirkpatrick. У той час як більшість фахівців вважають методологію Чотирьох рівнів Киркпатріка інструментом оцінки, DEVELOR – після отримання сертифікації від компанії Kirkpatrick & partners – використовує цю методологію ще й як інструмент планування.

Розробляючи програму розвитку ми закликаємо наших клієнтів визначитися який бізнес показник цільової групи (KPI) вони хотіли б поліпшити. Таким чином, спочатку ми формулюємо очікуваний результат програми, і лише за тим беремося за розробку змісту навчального курсу, як заключного елемента етапу підготовки.

Якщо ми досягаємо повної згоди про цілі проекту, то ми зможемо визначити які зміни мають відбутися з критичними поведінками релевантних цільових груп. Ми засвоїли урок, що довгострокові зміни і позитивний бізнес ефект досяжні тільки в тому випадку, коли цілий арсенал інструментів підтримує новий образ поведінки, тому визначення “Ключових Драйверів” буде наступним кроком процесу.

І тільки зараз, після виконання всього вищезазначеного, починається розробка тренінг програм. І таким чином наші тренінги повністю націлені на роботу саме з певними критичними поведінками.

Після завершення навчання ми стежимо за тим, щоб організації упроваджували “Ключові драйвери” за допомогою моніторингу, заохочення, посилення і винагороди за використання отриманих навичок на роботі. Всі ці заходи в сукупності гарантують досягнення бажаних результатів. Ми готові оцінити нашу роботу на основі заздалегідь встановленої системи і підтримуємо наш контакт з HR-ами, щоб продемонструвати цінність, створену відносно будь-якої програми розвитку, будь то Лідерство, Продажі або Управління талантами.

Щоб отримати більш детальну інформацію про те, як підхід THINK PERFORMANCE TM працює на практиці, ознайомтеся з нашими кейсами.

Гайд з управління гібридними командами

Завантажте безкоштовну електронну книгу, що допоможе вашій команді бути максимально ефективними
при змішаному форматі роботи.

Супутні матеріали