Закрити
 Закрити

Develor Ukraine

  Показати усі контакти
  Magazine  

  Знайдено в Послуги та рішення

  • Будь ласка, введіть принаймні 3 символи аби розпочати пошук рішень
  Переглянути всі послуги

  Знайдено в Ресурсах

  • Будь ласка, введіть принаймні 3 символи аби розпочати пошук матеріалів
  Перегляньте усі ресурси
    Зв'яжіться з нами

  DEVELOR робить Навчання Незабутнім

  За 25 років роботи ми стали свідками того,як очікування співробітників до тренінгів разюче змінилися. Тепер для них навчання це «обязаловка», яка відриває від роботи, щоб зібрати співробітників в черговий раз поспілкуватися на одні і ті ж теми. І попри відмінну методику і досвідчених тренерів, результати навчання часто забуваються в метушні робочих днів.

  DEVELOR прагне перевершити очікування і зосередитися на спільній розробці відносин, навичок і поведінки. Використовуючи навчання досвідом, захоплюючі комп’ютерні симуляції і нетрадиційні методи навчання, ми можемо змінити ритм навчання. Завдяки роботі в команді, участі в тестах і голосуваннях, можливості встановлювати особисті зобов’язання та відслідковувати їх в майбутньому, вони отримують безцінний досвід.

  DEVELOR робить Зміни Керованими

  Сумнозвісне дослідження Brinkenhoff свідчить про те, що 85% учасників не змінюють свою поведінку після звичайного тренінгу. Це означає, що 10 з 12 осіб перебувають на класичному тренінг курсі марно. Цей приголомшливий факт, безумовно, викликає невдоволення бізнесу і HR професіоналів.

  Рішення — революційна концепція DEVELOR Х-learning, яка розширює і поглиблює процес навчання, за допомогою ретельної підготовчої роботи, спрямованою на мотивацію учасників, і готує до зміни поведінки. Що ще більш важливо, величезні зусилля спрямовуються на підтримку застосування набутих навичок через різні онлайн і офлайн інструменти, внутрішні системи та процеси. Розвиток учасників знаходиться під постійним контролем менеджера і тренера, і, найголовніше — самого учасника, тому що почуття прогресу є найкращим стимулом для змін.

  Розрив між «знаю-роблю» — найголовніша проблема навчання.

  Наш метод складається з 4 кроків для досягнення змін у поведінці:

  • Визначити «критичні поведінки», які мають стратегічне значення в досягненні поставленої мети,
  • Справитися з початковим опором учасників, щоб зробити їх відкритими змін,
  • Подолати розрив між «знаю» і «роблю» за допомогою концепції Х-learning ©,
  • Виміряти зміни в поведінці і KPI зростання для створення «Ланцюги доказів» ROE — Return on Expectations — повернення очікувань.

  DEVELOR робить Результати Вимірюваними

  Багато організацій стверджують, що люди їх головна цінність. Однак в моменти фінансових труднощів в першу чергу скорочується бюджет на навчання персоналу. Чому? Вони відмовляються від розвитку власного людського капіталу, тому що не вважають, що розвиток людей вносить свій внесок в результати бізнесу. Більшість Рад директорів і HR фахівців змирилися з цим протиріччям.

  DEVELOR кидає виклик цьому твердженню. Ми вважаємо, що кінцевою метою і будь-якого проекту з навчання є внесок в результати бізнесу. Ми віримо, що всі навчальні курси і пов’язані з ними заходи повинні демонструвати чіткий ланцюг доказів, яким чином і в якій мірі вони сприяли поліпшенню результатів.

  З нашої методологією Develor Value Chain ми гарантуємо, що це станеться.

  Гайд з управління гібридними командами

  Завантажте безкоштовну електронну книгу, що допоможе вашій команді бути максимально ефективними
  при змішаному форматі роботи.

   Супутні матеріали