Закрити
 Закрити

Develor Ukraine

  Показати усі контакти
  Гарячі пропозиції
  Magazine  

  Рекомендовані статті

  Блог

  Гейміфікація та ігрове навчання: у чому різниця та як використовувати?

  Якщо ви колись замислювалися про додавання елементів ігрового процесу до навчання та корпоративної освіти, то, напевно, стикалися з двома концепціями: гейміфікація та ігрове навчання (game-based learning). На перший погляд, ці два терміни можуть здатися взаємозамінними, але це не так. Що таке ігрове навчання? Ігрове навчання передбачає цілеспрямоване створення ігор для досягнення навчальних цілей. Ядром ігрового навчання […]
  Дізнайтеся більше в блозі

  Знайдено в Послуги та рішення

  • Будь ласка, введіть принаймні 3 символи аби розпочати пошук рішень
  Переглянути всі послуги

  Знайдено в Ресурсах

  • Будь ласка, введіть принаймні 3 символи аби розпочати пошук матеріалів
  Перегляньте усі ресурси
    Зв'яжіться з нами
  • Візія та стратегія
  • Система управління
  • Розвиток та зростання
  • Автономія

  Постійні та швидкі зміни становлять реальний виклик

  Мінливість, невизначеність, складність і неоднозначність — так званий світ VUCA — це середовище, в якому ми сьогодні  живемо і працюємо. Щоб досягти успіху, окремі особи, команди та організації мають покращити свою здатність адаптуватися.

  Адаптивні лідери стикаються з невпевненістю разом з командою

  Адаптивні лідери здатні зіткнутися з мінливістю та змінами у завданнях, ресурсах, середовищі, команді чи світі. Вони можуть зробити це, завдяки правильному наборому  ставлення, знань та навичок.

  Місія на Марс формує адаптивне мислення та навички

  Наша ігрова програма, присвячена розвитку лідерських навичок, допомагає опанувати адаптивні лідерські компетенції, використовуючи історію для створення незабутнього навчального досвіду.

  Унікальний тренінг для розвитку адаптивних навичок лідерів

  У рамках дводенної програми експериментального навчання учасники зможуть:

  • зрозуміти концепцію VUCA Prime як дієву стратегію справляння з викликами середовища VUCA,
  • оглянути чотири області навичок адаптивного лідера,
  • опрацювати набір навичок адаптивного лідера: донести візію, вирішити конфлікт, досягти згоди, встановити командний протокол, знайти вирішення та прийняти рішення,
  • дізнатися про переваги перевернутої організаційної піраміди,
  • відчути і зрозуміти важливість психологічної безпеки в колективі та в організації.

  Докладнішу інформацію про програму можна знайти у брошурі. Завантажте просто зараз.

  Опанування лідерських навичок в рамках ігрового навчання дає кращі результати

  У 1969 році був момент, коли все людство дивилося в одному напрямку — Ніл Армстронг ступив на Місяць і змінив світ. Ті, хто жили тоді, досі пам’ятають той момент.

  Наступний визначний момент, на який усі чекають — експедиція на Марс. Наша програма адаптивного лідерства черпає натхнення з цього амбітного задуму та переносить заселення Марса в навчальний зал, щоб забезпечити залучити учасників.

  За допомогою сторітелінгу та гейміфікації ми підвищуємо рівень залучення та занурення у навчання. Гейміфікація робить навчання незабутнім та покращує запам’ятовування інформації, а отже, формує позитивне ставлення до необхідних змін. Таким чином ви отримаєте кращі результати навчання та ваших інвестицій.

  Опанування лідерських навичок в рамках ігрового навчання дає кращі результати

  У 1969 році був момент, коли все людство дивилося в одному напрямку — Ніл Армстронг ступив на Місяць і змінив світ. Ті, хто жили тоді, досі пам’ятають той момент.

  Наступний визначний момент, на який усі чекають — експедиція на Марс. Наша програма адаптивного лідерства черпає натхнення з цього амбітного задуму та переносить заселення Марса в навчальний зал, щоб забезпечити залучити учасників.

  За допомогою сторітелінгу та гейміфікації ми підвищуємо рівень залучення та занурення у навчання. Гейміфікація робить навчання незабутнім та покращує запам’ятовування інформації, а отже, формує позитивне ставлення до необхідних змін. Таким чином ви отримаєте кращі результати навчання та ваших інвестицій.

  Цінне навчання лідерських навичок в робочому пакеті

  Ага! моменти

  Момент ага — це момент раптового усвідомлення чи розуміння. Результатами ключових вправ стають саме такі моменти усвідомлення, коли раціональні обґрунтування та емоції переплітаються, забезпечуючи краще збереження знань.

  Формування ставлення

  Ми допомагаємо учасникам зрозуміти, що адаптація має цінність. Наприклад, обговорюючи наслідки відсутності навичок чи знань. Якщо ми не сформуємо відкритого ставлення до теми, вся інша інформація буде відкинута з думкою "це не так працює..."

  Ноу-хау, набутий досвідом

  Відеодемонстрації, індивідуальні та групові заходи, історії, елементи гейміфікації... Все це допомагає пов'язати інформацію з досвідом. Поясненням без залучення уяви немає місця на Марсі або в навчанні 21 століття.

  Практичний підхід на 110%

  Важливою частиною навчання є практика. Наприклад, оцінка роботи членів екіпажу, вирішення конфлікту між двома інженерами... Поза вправами учасники дають один одному зворотний зв'язок, таким чином також відпрацьовуючи цю важливу навичку.

  Цифрові інструменти

  Ми використовуємо безліч цифрових інструментів до, під час та після тренінгу — Genially, Kahoot, Mentimeter. Учасники навіть мають можливість запрограмувати власного робота. Адаптивні лідери повинні добре володіти технологіями і ми готуємо їх до цього.

  Змішане навчання

  Ми продовжуємо навчання за межами тренінгу. Наприклад, завдяки підготовчим матеріалам нам не потрібно стільки часу для висвітлення теорії на місці. До того ж це формує очікування учасників.

  Індивідуальний розвиток

  Ми всі маємо різні потреби, а отже і різні ключові інсайти з навчання. "Дошка для роздумів" — шаблон для конспектування та рефлексії — допомагає учасникам структурувати отримані знання та персоналізувати своє навчання.

  Гейміфікація та сторітелінг

  Ми прагнемо, щоб навчальний досвід був максимально ефективним. Це шлях до кращого розуміння та застосування знань. Залучення до гри сприяє зануренню у тренінг, а також відпрацюванню додаткових навичок (співпраця, спілкування, прийняття рішень тощо)

  Що про навчання адаптивного лідерства говорять учасники?

  Juraj Boledovič

  DXC Technology Company

  "Місія на Марс" — це навчання, яке дало мені не лише знання, а й практичний досвід на кількох рівнях. Перш за все, тренінг зрежисований таким чином, що він пов'язує фрагменти знань та навичок, отриманих на інших тренінгах, та формує цілісне уявлення про лідерство. Вправи та активності, своєю чергою, допомагають побачити практичне застосування отриманих знань. Крім цього, за цей час ми відпрацювали навички роботи в команді. Ви можете випробувати різні методи управління командою, бачити їхній вплив на практиці, взаємодіяти з іншими учасниками та негайно отримувати зворотний зв'язок. Для мене цей тренінг був, безумовно, позитивним навчальним досвідом. Він викликав у мене велику цікавість та бажання взяти участь у продовженні.

  Monika Kudrocová

  DXC Technology Company

  Я давно не отримувала стільки задоволення від навчання. В рамках "Місії на Марс" я отримала багато цікавої нової інформації про управління людьми. Змодельовані ситуації, елементи гри та тематичне візуальне оформлення створювали атмосферу, яка не дозволяла нудьгувати навіть хвилину. Дякуємо команді DASA за те, що вони підготували та реалізували усе на найвищому рівні. З нетерпінням чекаю продовження.
  Show more Testimonials

  Дізнайтесь більше про ігрову симуляцію "Місія на Марс"

  Якщо ви не впевнені, чи ця навчальна програма для вас, або у вас є конкретні потреби, ми з радістю надамо вам додаткову інформацію. Вкажіть свої дані та питання нижче. Ви автоматично завантажите розширену навчальну брошуру, а згодом один із наших консультантів зв’яжеться з вами, щоб відповісти на усі запитання.

   Додаткова інформація

   Експерти

   Програму адаптивного лідерства проводять два тренери, які постійно доповнюють один одного. Це необхідно для якісного керованого навчання, а також для використання елементів гейміфікації.

   Наші експерти з адаптивного лідерства:

   Martin Kunc

   Zoltán Szabó

   Martina Georgievová

   Petra Valašík

   Jana Polláková

   Aleš…

   Imre

   Цільова аудиторія

   Навчання підходить для лідерів та членів команди, яким потрібно підвищити рівень адаптивного, agile лідерства. На нашу думку, значна частина сучасних організацій функціонує в так званих складних середовищах, для яких навчання адаптивному лідерству є найкращим рішенням.

   Типовими учасниками є керівники організацій з високим рівнем плинності, лідери, яким потрібно очолити agile або гібридні команди…

   Особливості проведення симуляції

   Тривалість тренінгу — 2 дні, зазвичай з 9:00 до 17:00 з обідньою перервою та двома перервами на каву між ними.

   Максимальний розмір групи для цього тренінгу — 12 учасників.

   «Місія на Марс» проводиться у великому навчальному залі, який дозволяє встановити дошку гейміфікації — карту Марса — та має достатньо місця для проведення активностей.

   Ціна

   Ми створюємо індивідуальний контент та цінові пропозиції для наших клієнтів. Якщо ви хочете дізнатися більше або отримати пропозицію для вашої компанії, зв’яжіться з нами.

   Поширені запитання

   Як довго триває симуляція?

   «Місія Марс: Адаптивне лідерство» — це дводенна експериментальна програма. Ми намагаємось максимально адаптувати всю свою діяльність у сфері розвитку до потреб та можливостей наших клієнтів. У випадку цієї програми скорочення неможливе, оскільки цільове навчання, пов’язане з досвідом, неможливо було б передати. Політ на Марс, до речі, триває понад 200 днів.

   Який рівень експертизи отримають учасники?

   Після завершення учасники будуть усвідомлювати, в чому полягає роль адаптивного лідера, які навички необхідні і чому вони важливі. Деякі навички вони матимуть змогу одразу ж відпрацювати.

   Для досягнення повної компетентності розвиток потрібно продовжувати — формально та/або неформально. Ми готові проконсультувати вас щодо того, як це зробити або навіть забезпечити післятренінговий супровід.

   Місія на Марс — важливий внесок у тему адаптивного лідерства. Це перший крок на шляху до опанування цієї концепції.

   Для чого підходить адаптивне лідерство, а для чого ні?

   Адаптивне лідерство як концепція підходить для складних середовищ (див. Cynefin framework). Це означає, що воно підходить для організацій, підрозділів, команд або проєктів, які характеризуються складністю вхідних та вихідних даних і неоднозначністю частих чи значних змін. Типовим прикладом є гібридні команди у великих організаціях, яким поставлено завдання підвищити цінність продукту за допомогою спільних ресурсів.

   Для простих середовищ адаптивне лідерство не рекомендується як всеохоплююче рішення. Однак навіть у простих умовах (наприклад, бухгалтерії) адаптивне управління може бути корисним для окремих проєктів, які відповідають характеристикам складності.

   Що потрібно, щоб адаптивне лідерство спрацювало?

   Організаційна підтримка керівників надзвичайно важлива для адаптації їхнього стилю лідерства. Якщо адаптивний лідер буде продовжувати працювати в жорсткій ієрархічній структурі з суворими обмеженнями та системою звітності, це навряд чи спрацює. Якщо ви відчуваєте, що ваша організація ще не готова до адаптивного лідерства, ми рекомендуємо почати формувати ставлення до змін та адаптації серед керівництва середнього та вищого рівнів. Ми можемо допомогти вам у цьому завдяки відповідним воркшопам та лекціям. Зв’яжіться з нами і ми будемо раді обговорити це питання.