Закрити    

  DEVELOR UKRAINE
  Київ, Рейтарська, 21/13

  Показати усі контакти
  Зв'яжіться з нами    
  • Мислення та світогляд
  • Лідерство та менеджмент
  • Обслуговування клієнтів, продажі та переговори
  • Продуктивність та комунікація
  • Тімбілдинг та співпраця
  • Оцінка та діагностика
  • HR консалтинг та коучинг
  • Всі послуги
  Аудиторний тренінг

  Самомотивація

  Аудиторний тренінг

  Мислення зростання

  Аудиторний тренінг

  Лідерська сміливість

  Аудиторний тренінг

  Лідер кризових часів

  Аудиторний тренінг

  Лідерська хоробрість

  Індивідуальна діагностика

  Зворотний зв’язок 360°

  Онлайн тренінг

  Управління змінами

  Аудиторний тренінг

  Резильєнтність

  Аудиторний тренінг

  Самомотивація

  Аудиторний тренінг

  Усвідомлена комунікація

  Індивідуальна діагностика

  Insights Discovery. Персональна ефективність

  Індивідуальна діагностика

  Центр Розвитку

  Індивідуальна діагностика

  Центр Оцінювання

  Індивідуальна діагностика

  Зворотний зв’язок 360°

  Знайдено в Послуги та рішення

  • Будь ласка, введіть принаймні 3 символи аби розпочати пошук рішень
  Переглянути всі послуги

  Знайдено в Ресурсах

  • Будь ласка, введіть принаймні 3 символи аби розпочати пошук матеріалів
  Перегляньте усі ресурси

  Очікування: Ви розібрались з усією роботою, закриваєте вкладки та вимикаєте комп’ютер зі словами: «Все на сьогодні вистачить» та зі спокійною душею йдете відпочивати.

  Реальність: Думки про роботу вас так просто не полишають… Ви обдумуєте заплановані на завтра завдання під час прогулянки з собакою. Перевіряйте електронну пошту зі смартфона, поки смакуєте вечерею. Навіть уві сні вас не полишає робота й у страшному кошмарі ви блукаєте ексель табличкою…

  Впізнали себе? Якщо так, то ви не самотні у своїй проблемі. CareerBuilder провели опитування, яке показало, що 45 % всіх співробітників продовжують працювати понаднормово.

  Хтось скаже, що працювати понаднормово та просто думати про роботу — це не те саме й останнє відносно нешкідливе. Але це не так.

  У дослідженні опублікованому в Journal of Applied Psychology, вивчався вплив психологічної відстороненості від роботи на здоров’я. Як виявилося, не думати про роботу в неробочий час — важлива умова для психологічного та фізичного комфорту.

  Крім того, інша група вчених з’ясувала, що рівень кортизолу (гормону стресу), вищий у тих, хто повинен бути постійно на зв’язку з роботодавцем, порівняно з тими, кому не потрібно цього робити. Такі співробітники важче відновлюються після робочого дня та не можуть повноцінно відпочити.

  Очевидно, що бути трудоголіком шкідливо. Але як перестати думати про роботу й зберегти свій мозок від перевантаження?

  1️⃣ Направте свою енергію на щось інше

  Мабуть, кожен, хто хоч раз намагався медитувати, знає, як важко ні про що не думати. Але інші способи перенаправити свої думки в інше русло. Наприклад, заняття йогою, малювання, заняття з гончарства або настільні ігри з друзями чи сім’єю тощо.

  Сенс у тому, щоб переключити вашу увагу на якесь завдання, яке вимагає розумових зусиль, але при цьому ніяк не пов’язане з вашою основною роботою. Це дає більше шансів, що мозок забуде про робочі завдання.

  2️⃣ Створіть план та слідуйте йому

  У кінці робочого дня ви дивитесь у свій список незакінчених задач та відчуваєте провину й розчарування? Не хвилюйтесь, є спосіб завершити робочий день на позитивній ноті, щоб потім весь час не думати про незроблене. Все просто: після робочого дня одразу складайте план на завтра.

  Дослідження доводять, що складання плану дій справді розвантажує голову й ви менше страждаєте від нав’язливих думок про роботу.

  3️⃣ Проводьте менше часу зі своїми гаджетами

  З однієї сторони дуже класно, що технології зробили спілкування один з одним доступніше. Однак з іншої сторони ми постійно на зв’язку з нашими керівниками, і цей факт не надто допомагає забути про робочі справи у вихідний. Так, середньостатистичний співробітник перевіряє свій телефон кожні 12 хвилин, навіть у відпустці!

  Радимо обмежити час, який витрачаєте на перегляд пошти та перевірку повідомлень. Достатньо вимкнути сповіщення або активувати режим «Не турбувати» на смартфоні та комп’ютері.

  4️⃣ Припиніть скаржитися

  Ви застопорились зі складним проєктом, а керівник не спішить вам допомагати? Ви почуваєтеся єдиним у команді, хто хоч щось робить? І найжахливіше: Женя не може зрозуміти, що не потрібно натискати на кнопку «Відповісти всім» у кожному електронному листі від керівництва.

  Звісно такі ситуації засмучують, але скарги й постійне невдоволення нічим не допоможуть: ба більше, вони тільки збільшують стрес та змушують вас згадувати про роботу в найневдаліший момент.

  Безліч досліджень підтверджують, що вербалізація вашого гніву та розчарування лише збільшують їх.

  Якщо ви опинились у напруженому психологічному становищі, спробуйте техніку «Експресивний лист»: зафіксуйте тривожні думки на папірці та викиньте його.

  Фахівці з Гарварду та Університету Огайо підтверджують, що цей ритуал, дійсно, допомагає відкинути негативні думки й утримуватися від них і надалі.

  А також вкотре наголосимо про важливість надання зворотного зв’язку, як співробітник — керівнику, так і керівник — співробітнику, задля проговорення проблемних зон та подальшого їх покращення

  ❗️Пам’ятайте, що наше тіло може залишатися за комп’ютером суворо за графіком, але мозок — ні. Це такий підступний орган, який воліє працювати завжди. Тож використовуйте ці поради, щоб ваш мозок потроху навчиться відпочивати й не думати про роботу.

  P.S. Більше про різні види відпочинку та чому лише один сон не допоможе відновитися після робочого дня розповіли у статті.

  Гайд з управління гібридними командами

  Завантажте безкоштовну електронну книгу, що допоможе вашій команді бути максимально ефективними
  при змішаному форматі роботи.


   Супутні матеріали