Закрити
 Закрити

Develor Ukraine

Показати усі контакти
Magazine  

Знайдено в Послуги та рішення

 • Будь ласка, введіть принаймні 3 символи аби розпочати пошук рішень
Переглянути всі послуги

Знайдено в Ресурсах

 • Будь ласка, введіть принаймні 3 символи аби розпочати пошук матеріалів
Перегляньте усі ресурси
  Зв'яжіться з нами
Go back

Антоніна Панченко

Бізнес-тренерка, методолог та дизайнер навчальних курсів

10+ років на керівних позиціях, в тому числі в телекомі і банківському секторі, у відділі підтримки продажів і пізніше в L&D.
Розробляє навчальні курси в Knowledge Development Centre у DEVELOR International.

Головна сильна сторона Антоніни - це нерозривний зв'язок між її практичним досвідом у бізнесі та експертизою проведення тренінгів, коучинг сесій та фасилітацій. Вона не просто чудово володіє матеріалами, а, в першу чергу, є підприємцем, керівником і практиком, чим, безумовно, швидко завойовує довіру учасників і допомагає їм розкрити свої сильні сторони! Її спеціалізація - персональна ефективність, навички комунікацій, ведення переговорів, роботі із запереченнями.

Експертиза

 • Управління завданнями і часом
 • Управління змінами
 • Тайм менеджмент
 • Стрес менеджмент
 • Ділова комунікація
 • Управління конфліктами
 • Навички переговорів
 • Ассертивна комунікація і переконання
 • Баланс Робота-приватне життя
 • Персональний коучинг

Відгуки

Credit Europe Bank, Germanos telecom, Укрсиббанк, Clarena Ukraine, Johnson Controls International, Aveva technologies, Richter Gedeon, Weir Minerals, Syntegra, Finova, Oriflame Cosmetics, BASF The Chemical Company, Deutsche Gesellschaft für Internationale Zusammenarbeit (GIZ), Abbott Laboratories, TriGonAgri, EBA, Evraz Holding etc

Досвід

2015 – ниніТренер, консультант - DEVELOR UKRAINE. Проведення тренінгів, семінарів та консалтингових проектів.
2015 – ниніКоординатор регіональної мережі, великий міжнародний банк. Розробка і впровадження інноваційних інструментів і рішень у галузі управління персоналом; коучинг керівників і регіональних груп з питань управління людьми і персональної ефективності. Розробка мотиваційних програм і подальше спостереження
2015 – ниніКерівник відділу підтримки продажів (Підтримка продажів + Відділ навчання та розвитку персоналу), великий міжнародний банк. Розробка організаційної структури і планів навчання; проведення тренінгів із персональної ефективності та сервісного підходу.
2008 - 2012Керівник відділу навчання та розвитку персоналу, український банк, член міжнародної групи. Розробка системи навчання та розвитку; організація корпоративних заходів, стратегічних сесій топ-менеджерів; розробка і проведення тренінгів.
2005 - 2007Тренінг менеджер, міжнародна телеком компанія Адаптація, розробка та проведення тренінгів для продавців-консультантів і менеджерів магазинів, розробка та координація програм рекрутингу, адаптації, навчання та атестації.

Мова проведення

Англійська, Українська, Російська

Зв'яжіться зі мною

 +38 044 227 71 72

 antonina.panchenko@develor.com

Давайте познайомимось ближче
Відвідайте мою сторінку LinkedIn