Закрити
 Закрити

Develor Ukraine

Показати усі контакти
Magazine  

Знайдено в Послуги та рішення

 • Будь ласка, введіть принаймні 3 символи аби розпочати пошук рішень
Переглянути всі послуги

Знайдено в Ресурсах

 • Будь ласка, введіть принаймні 3 символи аби розпочати пошук матеріалів
Перегляньте усі ресурси
  Зв'яжіться з нами
Go back

Маріанна Хоніна

Керуюча партнерка, Бізнес-тренерка

Експертка в дизайні і плануванні комплексних програм оцінки і розвитку за методикою Д. Киркпатріка, консультування з питань тренінг дизайну, управління змінами, оцінки персоналу, оцінки ефективності навчання, проведення тренінгів, мотиваційних зустрічей, семінарів-практикумів і т.д.

В 2007 році Маріанна відкрила український офіс міжнародної консалтинг та тренінг компаниії DEVELOR та провела його кріз багаточисленні виклики та кризи, зробивши його одним з найуспішніших компаній в Україні. Має магістерську ступінь по спеціальності Міжнародний Маркетинг та проходила додаткове навчання в декількох закордонних вузах у Великобританії та Франції. Має практичний досвід у продажах, маркетингу та PR, та управлінні персоналом.

Для своїх клієнтів Маріанна координує реалізацію комплексних проектів по вдосконаленню роботи персоналу у розрізі клієнтського досвіду та продажів, залученності та корпоративної культури. Це включає в себе діагностику та оцінку, дизайн програм розвитку та проведення тренінгів для спеціалістів та менеджменту, розробку оргструктур, процесів та стандартів, систем підтримки та мотивації. Все для того, щоб зробити Behavior Change - дуже чітку та конкретну зміну поведінки персоналу, що гарантовано приносить бажаний вимірюваний результат.

У 2018 році була членом журі престижної премії «HR бренд».
У 2017 році по версії журнала «Woman» увійшла в топ-20 найвпливовіших бізнес леді України в сегменті бізнес послуг і консалтингу.

Експертиза

 • Особистий бренд
 • Професійні презентації
 • Дизайн презентацій
 • Лідерство
 • Залученість персоналу
 • Публічні виступи
 • Курси Insights Discovery
 • Дизайн і планування тренінг програм
 • Оцінка ефективності навчання

Відгуки

Сьогодні Мультимедіа, Gedeon Richter (Україна, Росія, Естонія, Латвія, Литва), Sandora (PepsiCO), Johnson Controls International, L`Oreal Ukraine, Українська Аграрна Конфедерація, Європейська Бізнес Асоціація, Sanofi-Aventis, RaiffaisenBank Aval, Novonordisk, Danone Nutricia , Film.UA, Weir Minerals, Magisters & partners, Syngenta, Aveva Solutions, BASF, OLX, Chemonics, Rijk Zwaan, Dyckerhoff, GefCo і інші

Досвід

2008 -Керуюча партнерка, бізнес-тренерка, консультантка, DEVELOR UKRAINE. Дизайн і планування комплексних програм оцінки і розвитку за методикою Д. Киркпатріка, консультування з питань тренінг дизайну, управління змінами, оцінка персоналу, оцінка ефективності навчання, проведення тренінгів, мотиваційних зустрічей, семінарів-практикумів і т.д
2005 - 2008Консультант, Менеджер проектів, Консалтингова компанія Продажі і управління проектами. У портфоліо знаходяться успішно реалізовані проекти політичного консалтингу, маркетинг консалтинг, орг. дизайну, стратегічного управління.

Мова проведення

Англійська, Російська, Українська, Французька

Зв'яжіться зі мною

 +38 044 227 71 72

 marianna.khonina@develor.com

Давайте познайомимось ближче
Відвідайте мою сторінку LinkedIn