Закрити    

    DEVELOR UKRAINE
    Київ, Рейтарська, 21/13

    Показати усі контакти
    Зв'яжіться з нами    
    • Мислення та світогляд
    • Лідерство та менеджмент
    • Обслуговування клієнтів, продажі та переговори
    • Продуктивність та комунікація
    • Тімбілдинг та співпраця
    • Оцінка та діагностика
    • HR консалтинг та коучинг
    • Всі послуги
    Аудиторний тренінг

    Самомотивація

    Аудиторний тренінг

    Мислення зростання

    Аудиторний тренінг

    Лідер кризових часів

    Аудиторний тренінг

    Лідерська хоробрість

    Індивідуальна діагностика

    Зворотний зв’язок 360°

    Аудиторний тренінг

    Управління змінами

    Індивідуальна діагностика

    Insights Discovery. Персональна ефективність

    Індивідуальна діагностика

    Центр Розвитку

    Індивідуальна діагностика

    Центр Оцінювання

    Індивідуальна діагностика

    Зворотний зв’язок 360°

    Знайдено в Послуги та рішення

    • Будь ласка, введіть принаймні 3 символи аби розпочати пошук рішень
    Переглянути всі послуги

    Знайдено в Ресурсах

    • Будь ласка, введіть принаймні 3 символи аби розпочати пошук матеріалів
    Перегляньте усі ресурси

    Важко не помітити, як за останні роки продуктивність перетворилася на справжній культ. Причому настільки, що стало звичним сварити себе за те, що ми не відповідаємо «ідеалу» людини, яка встигає все й одразу.

    Однак у 2023 році ставлення до продуктивності суттєво змінилося завдяки кільком яскравим тенденціям.

    1️⃣ Особистий добробут понад усе

    Ми почали більше звертати уваги на те, як історії про «успішний успіх» та «сина маминої подруги» впливають на наше ментальне здоров’я. Оскільки багато у чому саме через це життя перетворилося на своєрідне змагання: хто зможе працювати більше та спати менше. Психологи назвали це явище культурою суєти, а прагнення завжди залишатися максимально ефективним — токсичною продуктивністю. Вона веде нас прямо до вигоряння, посилює тривожність та незадоволеність життям, знижує самооцінку й, що ще гірше, спричиняє фізичні проблеми зі здоров’ям.

    Тому у 2023 році на перше місце вийшла турбота про власний добробут. Бути продуктивним тепер — це вміти зупинятися та робити перерви, вибудовувати особисті кордони та відпочивати, коли ми відчуваємо, що це необхідно.

    2️⃣ «Повільна» продуктивність краща за «швидку»

    Чим швидше відбувалися події, на які ми не могли впливати, тим більш непередбачуваним та хаотичним було наше життя, тим популярнішою ставала концепція повільної продуктивності.

    Термін «повільна продуктивність» ввів Кел Ньюпорт — автор книг «Досить мріяти, займися справою!» та «Цифровий мінімалізм». Суть концепції в тому, щоби працювати трохи повільніше й над меншою кількістю завдань одночасно, щоби більше насолоджуватися самим процесом. При такому підході якість виконаної роботи стає важливішою, ніж її кількість.

    Ідеї повільної продуктивності знайшли свій відбиток навіть у TikTok‑трендах, а саме у відео з гештегом #lazygirljob та #BareMinimumMonday, що вкотре доводить, що пріоритети змінилися — прагнення все встигати змінилося бажанням знаходити сенс та задоволення в житті без робочого стресу.

    3️⃣ Суворі системи планування — це минуле століття

    Методи продуктивності із чітким плануванням, наприклад GTD та Pomodoro, десятиліттями диктували нам, як треба розпоряджатися часом. У 2023-му вони поступилися лідерством вільнішим, індивідуальним та комфортним практикам.

    Деякі з них — це гнучкіші модифікації Pomodoro, наприклад Спринти продуктивності та техніка Потоку. Концепція все та ж: чергувати періоди роботи та відпочинку. Однак ці методи продуктивності пропонують не слідувати фіксованим правилам, а встановлювати свої власні та самостійно вибирати, скільки працювати та скільки відпочивати.

    Гуру продуктивності цілком та повністю підтримують перехід від скаженої гонитви за високою продуктивністю до турботи про свою емоційну стабільність та радять жити тут і зараз. Наприклад, так робить автор книги «Атомні звички» Джеймс Клір і рекомендує не гнатися за посередніми результатами за всіма можливими напрямками, а визначити одну конкретну значущу мету і крок за кроком до її досягнення.

    Спробуйте вже сьогодні використати сучасні методи продуктивності та зосередьтеся на своєму добробуті, прислухайтеся до себе, досягайте цілей маленькими кроками та працюйте в задоволення✨

    Гайд з управління гібридними командами

    Завантажте безкоштовну електронну книгу, що допоможе вашій команді бути максимально ефективними
    при змішаному форматі роботи.


      Супутні матеріали