Закрити    

  DEVELOR UKRAINE
  Київ, Рейтарська, 21/13

  Показати усі контакти
  Зв'яжіться з нами    
  • Мислення та світогляд
  • Лідерство та менеджмент
  • Обслуговування клієнтів, продажі та переговори
  • Продуктивність та комунікація
  • Тімбілдинг та співпраця
  • Оцінка та діагностика
  • HR консалтинг та коучинг
  • Всі послуги
  Аудиторний тренінг

  Самомотивація

  Аудиторний тренінг

  Мислення зростання

  Аудиторний тренінг

  Лідерська сміливість

  Аудиторний тренінг

  Лідер кризових часів

  Аудиторний тренінг

  Лідерська хоробрість

  Індивідуальна діагностика

  Зворотний зв’язок 360°

  Аудиторний тренінг

  Управління змінами

  Аудиторний тренінг

  Резильєнтність

  Аудиторний тренінг

  Самомотивація

  Аудиторний тренінг

  Усвідомлена комунікація

  Індивідуальна діагностика

  Insights Discovery. Персональна ефективність

  Індивідуальна діагностика

  Центр Розвитку

  Індивідуальна діагностика

  Центр Оцінювання

  Індивідуальна діагностика

  Зворотний зв’язок 360°

  Знайдено в Послуги та рішення

  • Будь ласка, введіть принаймні 3 символи аби розпочати пошук рішень
  Переглянути всі послуги

  Знайдено в Ресурсах

  • Будь ласка, введіть принаймні 3 символи аби розпочати пошук матеріалів
  Перегляньте усі ресурси

  Як уникнути вигорання за допомогою підвищення добробуту: кейс Metro Cash & Carry Ukraine

  Висновки з другого міжнародного вебінару з управління персоналом

  RE / think HR — це міжнародна серія вебінарів, яку DEVELOR International  проводить для HR директорів. У цьому матеріали ми ділимось з вами ключовими висновками нашого другого заходу, що був присвячений мотивації та залученню.

  Цього разу у нас було двоє гостей — Dóra Szász, HR Manager, British American Tobacco Hungary та Ірина Брижак, директор з персоналу Metro Cash & Carry Ukraine. У цьому матеріалі ми підсумовуємо основні думки Ірини, якими вона поділилася з колегами. 

  Care to Dare як відповідь на нестабільну залученість 

  Коли Ірина приєдналася до компанії, вона побачила, що, незважаючи на те, що Індекс досвіду працівників (EEI) був досить високим, усі інші пов’язані з людьми показники ефективності не були задовільними, особливо рівень виснаження.
  Ірина почала шукати рішення. Вона виявила, що різне поєднання рівня добробуту та рівня залученості призведе до різної ЯКОСТІ ЗАЛУЧЕНОСТІ. Це була відповідь на загадку — низький рівень добробуту з високим рівнем залученості призводить до стресу, вигоряння та сильного знесилення. Отже, така залученість в результаті є короткостроковою та вкрай нестабільною.

  Це усвідомлення стало однією з ключових причин для того, щоб Metro Cash & Carry почав впроваджувати стратегію під назвою «Care to Dare» — щоб могти (DARE) досягати чудових результатів, спочатку потрібно подбати (CARE) про себе та своїх людей.

  Чотири роки зусиль 

  Благополуччя охоплює 3 сфери — фізичне, психічне та соціальне здоров’я. Це надзвичайно складна сфера для впливу. Поліпшення вимагало значних змін у культурі, процесах та ініціативах у компанії. HR команда вклала у цей проєкт понад 4 років. Але саме тоді, коли розпочався карантин, вони побачили величезні переваги цього підходу та культури.

  Здоров’я та добробут людей усіх рівнів стали пріоритетом номер один: компанія забезпечила  фінансову підтримку та безпеку співробітників, гарячу лінію психологічної підтримки, менеджерські активності та онлайн навчання. За допомогою DEVELOR вони розвинули  навички внутрішніх тренерів щодо перенесення офлайн-тренінгів у віртуальне середовище. Завдяки цьому вони змогли надати людям знання та навички для підтримки свого здоров’я.

  В кінці історії команда Ірини ще раз оцінила всі основні показники ефективності та побачила, що, хоча їм вдалося зберегти індекс ЕЕ на дуже високому рівні, їм вдалося різко знизити рівень виснаження, як і всі інші ключові показники ефективності. Неймовірно. 

  Самого індексу ЕЕ недостатньо

  Цей кейс, представлений на нашому міжнародному вебінарі  з управління персоналом, вчить нас, що для отримання довгострокових результатів у бізнесі та продуктивності праці людей дуже важливо оцінювати залученість з ПОВНИМ НАБОРОМ KPI. Ізольований показник ЕЕ не дає достатньої картини для оцінки ситуації.

  Існує висока кореляція між залученістю працівників, виснаженням та добробутом людей. І хоча високий рівень EEI з низьким рівнем добробуту призводить до високих результатів у короткостроковій перспективі, це також означає високий рівень вигоряння та швидкості виснаження.

  Для досягнення стійкої взаємодії, HR ініціативи також повинні охоплювати добробут у всіх трьох сферах — фізичному, психічному та соціальному здоров’ї. Ми, як HR-фахівці та постачальники тренінгів, можемо підтримати це за допомогою впровадження необхідних процедур та онлайн-навчання.

  Дуже скоро ми опублікуємо кейс Dóra Szász з British American Tobacco. А тим часом реєструйтесь на третю серію Міжнародного вебінару  RE/Think HR тут. 

  Гайд з управління гібридними командами

  Завантажте безкоштовну електронну книгу, що допоможе вашій команді бути максимально ефективними
  при змішаному форматі роботи.

   Супутні матеріали