Закрити
 Закрити

Develor Ukraine

Показати усі контакти
Magazine  

Знайдено в Послуги та рішення

  • Будь ласка, введіть принаймні 3 символи аби розпочати пошук рішень
Переглянути всі послуги

Знайдено в Ресурсах

  • Будь ласка, введіть принаймні 3 символи аби розпочати пошук матеріалів
Перегляньте усі ресурси
  Зв'яжіться з нами

Цільова аудиторія

Кількість учасників

Тривалість

Створення Карти досвіду співробітника – це структурований процес візуального опису досвіду працівника на всіх етапах роботи. Цей інструмент є повноцінним оглядом історії роботи починаючи з усвідомлення небажання працювати на попередній роботі аж до звільнення з поточного місця роботи.

При створенні Карти ми фокусуємось на досвіді, який кандидат/працівник хотів би отримати від організації, і на тому, що організація хоче надати працівнику, теперішньому та потенційному.

За допомогою Карти ми можемо легко оцінити та покращити поточну діяльність з точки зору робочого циклу працівника. Під час роботи з Картою ми відповідаємо на запитання “Чи привабливі та цікаві наші процеси та практики співробітникам? “

Перший етап зосереджується на оцінці поточного стану справ і формулює чесну оцінку досвіду працівників. В цьому випадку ми беремо до уваги етапи “4–4” у роботі кандидата чи співробітника. Другий етап визначає бажаний стан справ, зазначаючи швидкі результати та стратегічні проєкти, що забезпечать залучення співробітника.

Як і в кожному консалтинговому проєкті, найважливішим етапом є впровадження. Ми можемо згенерувати чудові ідеї, які житимуть лише на папері, або ж впровадити їх і забезпечити відповідність цієї роботи очікуванням кожного, хто працює або буде працювати у вашій організації.

Тривалість

  • 4-6 тижнів на створення Карти (якщо наявні портрети працівників (Employee Personas) та (Employee Value Proposition)
  • 8-12 тижнів на створення Карти (якщо раніше не здійснювались жодні проєкти, пов’язані з брендингом роботодавця)
  • 3-6 місяців на підтримку впровадження змін (необов’язково)

Ми працюємо згідно з принципами ощадливості (LEAN), не витрачаючи жодного дня на непотрібну діяльність. Весь проєкт займає 3-10 місяців, присвячених семінарам із залученням представників компанії.

У нас є стандартизований, випробуваний і перевірений процес створення Карт досвіду співробітника, який ми завжди адаптуємо до особливостей компанії.

Ми спрямовуємо діяльність не лише на підбір нових кадрів (пошук талантів), але й на утримання та залучення теперішнього персоналу. Ми економимо ваші витрати та підвищуємо ефективність підбору персоналу. Ми можемо повторно використовувати результати проєкту в інших підрозділах компанії або розширити обсяг проєкту на інші підрозділи та країни.

Бажаєте замовити консультацію?

Давайте поговоримо та знайдемо правильне рішення для вас. Залиште свої дані, і ми зв'яжемося з вами найближчим часом.

Супутні рішення