Закрити
 Закрити

Develor Ukraine

Показати усі контакти
Magazine  

Знайдено в Послуги та рішення

  • Будь ласка, введіть принаймні 3 символи аби розпочати пошук рішень
Переглянути всі послуги

Знайдено в Ресурсах

  • Будь ласка, введіть принаймні 3 символи аби розпочати пошук матеріалів
Перегляньте усі ресурси
  Зв'яжіться з нами

Цільова аудиторія

  • Топ менеджмент

Кількість учасників

8 - 12

Тривалість

2 дні

Співпраця
  • Воркшоп

Програма розвитку згуртованості команди заснована на 5 командних дисфункціях, описаних Патріком Ленсіоні. Це унікальний підхід до з’ясування факторів, що заважають роботі команди.

На якість командної взаємодії впливають різні чинники, такі як рівень мотивації окремих членів команди, рівень довіри між колегами, чіткість поставлених цілей, загальна ідея, наявність ресурсів, якість комунікації між членами команди… В більшості випадків невірно налагоджена командна робота серйозно загрожує ефективності команди, незалежно від того, як досконало розроблені процеси або інструменти.

Навчання направлене на зміцнення командного духу і поліпшення співпраці в команді, що дозволить членам команди повністю сконцентруватися на досягненні цілей компанії і активно підтримувати один одного в цих зусиллях.


На етапі підготовки ми разом з керівником команди визначаємо очікування від подальшої співпраці, проводимо діагностику поточної ситуації і оцінюємо рівень мотивації членів команди стосовно участі в програмі.
Під час тренінгу команда формулює свої правила вирішення міжособових конфліктів (Протокол вирішення конфліктів), які допоможуть визначити очікувану поведінку в конфліктних ситуаціях. Невід’ємною частиною тренінгу є захід під назвою “”Гарячий стілець””/””Hot chair””, де кожен менеджер отримує від кожного члена команди зворотний зв’язок про якість їхньої співпраці. Результати обробляються письмово і пізніше є основою для подальшої роботи з командою.
На етапі підтримки ми перевіряємо розуміння і прийняття концепції, детально передивляємось план дій з керівником групи, забезпечуємо міждепартаментське посередництво і проводимо діагностику реалізації.

Наповнення програми

  • 5 дисфункцій команди
  • Презентація й обговорення результатів діагностики
  • Розуміння переваг командної різноманітності
  • Обмін чесними відгуками
  • Підтримка та привітання команди-переможців

Дізнатись деталі

Давайте поговоримо та знайдемо правильне рішення для вас. Залиште свої дані, і ми зв'яжемося з вами найближчим часом.

Супутні рішення