Закрити
 Закрити

Develor Ukraine

  Показати усі контакти
  Гарячі пропозиції
  Magazine  

  Рекомендовані статті

  Блог

  Гейміфікація та ігрове навчання: у чому різниця та як використовувати?

  Якщо ви колись замислювалися про додавання елементів ігрового процесу до навчання та корпоративної освіти, то, напевно, стикалися з двома концепціями: гейміфікація та ігрове навчання (game-based learning). На перший погляд, ці два терміни можуть здатися взаємозамінними, але це не так. Що таке ігрове навчання? Ігрове навчання передбачає цілеспрямоване створення ігор для досягнення навчальних цілей. Ядром ігрового навчання […]
  Дізнайтеся більше в блозі

  Знайдено в Послуги та рішення

  • Будь ласка, введіть принаймні 3 символи аби розпочати пошук рішень
  Переглянути всі послуги

  Знайдено в Ресурсах

  • Будь ласка, введіть принаймні 3 символи аби розпочати пошук матеріалів
  Перегляньте усі ресурси
    Зв'яжіться з нами

  Цільова аудиторія

  • HR та відділ комунікацій

  Кількість учасників

  Усі співробітники

  Тривалість

  6 - 12 тижнів

  Прийом нових співробітників — це процес інтеграції з компанією та її культурою, а також забезпечення нового працівника інструментами та інформацією, необхідними для того, щоб він став продуктивним членом команди. Справжнім викликом є ​​те, що ми повинні ефективно підготувати людину до роботи, одночасно підвищуючи рівень її залучення. Зрештою, за умови повністю чи частково віддаленої роботи, весь процес або ж більша його частина повинна відбуватись в режимі онлайн.

  Процес починається з оцінки поточної практики: ролей та обов’язків, матеріалів та навчальної документації, систем, що використовуються, стартових пакетів та спеціальних подарунків. Етап оцінки може бути комплексним або ж можна просто провести тижневу міні-діагностику. Враження від нещодавніх наймів можуть багато розповісти про корпоративні цінності, на яких слід спиратись, і проблеми, які потрібно подолати.

  Employee Onboarding development

  На етапі проектування та розробки можна переглянути весь процес, змінити графік та відповідні заходи, оновити та реструктуризувати навчальні матеріали. Ми надаємо конкретні пропозиції для кожного етапу, наприклад “День 1”, “Тиждень 1”, …

  Ми не залишаємо вас наодинці з реалізацією пропозицій, а допомагаємо протягом усього процесу впровадження змін. Сюди входить підготовка керівників, внутрішніх тренерів та інших відповідальних експертів, таких як рекрутери, ІТ-спеціалісти, експерти з дотримання стандартів. Пропонується вимірювати якість впровадження за попередньо встановленою системою, яка допомагає визначати можливі прогалини, які слід усунути.

  Метод створення карти досвіду співробітника використовується для структурованого підходу до вивчення ситуації і вироблення комплексного уявлення про стан справ. Ми зосереджуємось не лише на випробувальному періоді, але й на етапі після офіційної пропозиції компанії. Ми полегшуємо ці процеси, а також сприяємо виробленню нових ідей завдяки тестам, тематичним дослідженням та вивченню найкращих практик. Наш досвід у галузі навчання та розвитку дозволяє нам оцінити процедуру прийому співробітників, запропонувати практичні пропозиції та навчити людей, які беруть участь у процесі, як досягати більшого залучення.

  Бажаєте замовити консультацію?

  Давайте поговоримо та знайдемо правильне рішення для вас. Залиште свої дані, і ми зв'яжемося з вами найближчим часом.

   Супутні рішення

   Супутні матеріали