Закрити    

  DEVELOR UKRAINE
  Київ, Рейтарська, 21/13

  Показати усі контакти
  Зв'яжіться з нами    
  • Мислення та світогляд
  • Лідерство та менеджмент
  • Обслуговування клієнтів, продажі та переговори
  • Продуктивність та комунікація
  • Тімбілдинг та співпраця
  • Оцінка та діагностика
  • HR консалтинг та коучинг
  • Всі послуги
  Аудиторний тренінг

  Самомотивація

  Аудиторний тренінг

  Мислення зростання

  Аудиторний тренінг

  Лідерська сміливість

  Аудиторний тренінг

  Лідер кризових часів

  Аудиторний тренінг

  Лідерська хоробрість

  Індивідуальна діагностика

  Зворотний зв’язок 360°

  Аудиторний тренінг

  Управління змінами

  Аудиторний тренінг

  Резильєнтність

  Аудиторний тренінг

  Самомотивація

  Аудиторний тренінг

  Усвідомлена комунікація

  Індивідуальна діагностика

  Insights Discovery. Персональна ефективність

  Індивідуальна діагностика

  Центр Розвитку

  Індивідуальна діагностика

  Центр Оцінювання

  Індивідуальна діагностика

  Зворотний зв’язок 360°

  Знайдено в Послуги та рішення

  • Будь ласка, введіть принаймні 3 символи аби розпочати пошук рішень
  Переглянути всі послуги

  Знайдено в Ресурсах

  • Будь ласка, введіть принаймні 3 символи аби розпочати пошук матеріалів
  Перегляньте усі ресурси

  DEVELOR International вп’яте успішно провели міжнародний захід для HR-лідерів 20 країн. Цього разу темою зустрічі було керівництво: «Як глобальні тренди та пандемія впливають на лідерство та управління персоналом»

  Близько 100 учасників з 11 країн спостерігали за глибокою дискусією трьох експертів. Керівники підприємств, HR спеціалісти та незліченні ідеї — ідеальне поєднання для чудового заходу. У цій статті ми поділимось основними висновками наших гостей, CEO, головного операційного директора та директора з персоналу. Не забудьте відвідати наш наступний вебінар, щоб отримати свою дозу натхнення та ідей.

  Перехід від оперативного до стратегічного лідерства

  Протягом останніх 12 місяців ми намагались адаптуватись до нового карантинного світу. І нам це вдалося. Налаштовані процедури віддаленої роботи (якщо ні, переконайтеся, що ви зробите це незабаром), використовуються маски та налагоджені всі необхідні операційні процеси.

  Період пожежогасіння вже далеко позаду. Зараз настав час перейти до стратегічних питань:

  • Як відновити бізнес, зробити його більш гнучким і готовим до будь-яких змін.
  • Як підготувати команду до таких організаційних зрушень; як їх постійно вдосконалювати.
  • Як продовжувати руйнувати внутрішні бар’єри співпраці, щоб організація в цілому могла рухатися в одному напрямку.

  Це питання, які необхідно розглянути кожному керівнику, і, як зазначено в третьому пункті, пандемія посилила роль HR-професіоналів як стратегічних партнерів у розв’язанні цих питань.

  Наближається епоха нового лідерства

  Пандемія змусила нас поглянути на світ іншими очима, адже для того, щоб впоратись з викликами, як HR спеціалістам, так і керівникам стали потрібні нові компетенції. Лідерство має бути адаптоване до нової реальності в епоху постійних та інтенсивних змін, і воно вимагає мислення зростання та гнучкості.

  Едо Уйчич, керівник операційного відділу BRINOX, поділився своїм баченням головних ролей лідера майбутнього.

  Лідер повинен бути садівником, щоб створити умови для росту, священником, щоб встановити довіру та донести до усіх спільну мету, і армійським генералом, щоб описати загальну картину та надихнути на плідну працю.

  Розширення ролі HR — надання HR та L&D нового стратегічного значення

  Естер Віспоел, менеджерка з управління персоналом компанії KONE, також долучилася до дискусії.

  Карантин, спричинений COVID-19 був чудовим часом, щоб показати, що насправді може зробити HR.

  Минулий рік навчив нас, що HR відділ повинен виконувати не лише допоміжну функцію – він повинен бути рушієм впровадження важливих ініціатив і впливати на розвиток бізнесу найвищою мірою. HR повинен активізуватись і вести бій. Ніколи не було кращої можливості взяти на себе роль стратегічного партнера та заявити про важливість HR функції.

  Botond Szirmák participating on international webinar of DEVELOR

  Ботонд Сірмак, головний виконавчий директор компанії Provident, поділився своїми баченнями — і очікуваннями — щодо ключових ролей та відповідальності HR у сучасних умовах. Бачення Ботонда поділяють багато керівників підприємств, які очікують, що HR пристосується до нових викликів та сміливо візьме на себе ініціативу впровадження змін.

  HR спеціалісти повинні бути діловими партнерами, повинні мати сміливість навчати генерального директора, повинні розуміти, що відбувається в інших компаніях, та оперувати даними, щоб забезпечити цінний аналіз.

  Як учасники сприймають роль HR?

  70% учасників заходу повідомили про покращення сприйняття HR за останні 12 місяців. І майже половина учасників заявила, що останнім часом керівництво високо оцінює HR спеціалістів.

  Розвиток лідерства потребує нових підходів, щоб впровадити якісні зміни

  Нові виклики лідерства вимагають нових стратегій розвитку. Змішане навчання, яке включає різні онлайн та офлайн курси (як от синхронне навчання) та кілька асинхронних інструментів (наприклад, відео контент, мікронавчання, опитування, онлайн тести та багато іншого) є найважливішою тенденцією навчання та розвитку.

  «Навчання — це не подія, це подорож»

  Жольт Позвай, генеральний директор DEVELOR International, поділився підходом DEVELOR Learning Journey та тематичним дослідженням реального проєкту, проведеного Develor.

  Він заявив, що тенденція до змішаного навчання — це ще один ракурс, з якого можна поглянути на вже відомий факт, який DEVELOR відстоює вже давно — навчання та розвиток — це не подія, яка відбувається у традиційних або в наш час у віртуальних навчальних кабінетах, скоріше, це процес із різними інструментами та активностями, які відбуваються між навчанням. Планування навчальної подорожі — це свідоме і складне завдання, яким повинен керувати кваліфікований навчальний архітектор.

  Зверніться до офісу DEVELOR у вашій країні, щоб дізнатись більше про тематичне дослідження «Навчальна подорож», а також дізнатися більше про можливості змішаного навчання.

  Що таке RE/Think HR?

  RE / Think HR — це серія міжнародних вебінарів, для HR та L&D менеджерів. Спричинені пандемією зміни способу роботи та керівництва створили ускладнення, які вимагають нових рішень. Компанія DEVELOR вирішила започаткувати цю серію віртуальних зустрічей, щоб дозволити менеджерам з персоналу з різних країн обговорити наявні виклики, поділитися досвідом та отримати натхнення.

  Гайд з управління гібридними командами

  Завантажте безкоштовну електронну книгу, що допоможе вашій команді бути максимально ефективними
  при змішаному форматі роботи.