×

Закрити   close 
close-popup

Цікаво?

Поговорімо та створімо рішення,
яке підходить саме вам

  • fb-exp
  • linked
  • yt-icon
  • ig-icon
Services menu polygon-open polygon-close
  • Мислення та світогляд
  • Лідерство та менеджмент
  • Обслуговування клієнтів, продажі та переговори
  • Продуктивність та комунікація
  • Тімбілдинг та співпраця
  • Оцінка та діагностика
  • HR консалтинг та коучинг
  • Усі послуги
icon1

Знайдено в Послуги та рішення

  • Будь ласка, введіть принаймні 3 символи аби розпочати пошук рішень
Переглянути всі послуги
icon2

Знайдено в Ресурсах

  • Будь ласка, введіть принаймні 3 символи аби розпочати пошук матеріалів
Перегляньте усі ресурси

Поповнення у команді DEVELOR UKRAINE

Ця новина насправді датується першим днем карантину, але ми так ошаліли з тим всім, що навіть забули вам похвастатись.

💁🏻‍♀️ Знайомтесь — Наташа Ковінько — бізнес-тренерка та консультантка DEVELOR UKRAINE.

▪️Має 8+ років досвіду роботи на керівних посадах в сфері управління продажами і розвитку бізнесу в провідних багатонаціональних FMCG компаніях
▪️Має 10+ досвіду управління командами
▪️Має унікальний досвід роботи з люксовими категоріями
▪️Майстриня жартів та цікавих історій (так, що аж животи інколи болять)
▪️Власниця найсолодшого собаки евер — Рейдена (обожнюємо, коли він заглядає до наших Zoom-зустрічей)
Ну і ще трохи про Наташу і її нове тренерське життя:
Чому ти вирішила зайнятись тренерською роботою?
Я давно зрозуміла, що мені особливе задоволення приносить спілкування з аудиторією, можливість ділитися знаннями та досвідом, робити це інтерактивно, захоплююче та весело. Я щиро вірю, що правильна атмосфера в аудиторії прямо пропорційно впливає на корисність матеріалу та рівень залучення учасників. Щоб реалізувати це бажання, я готова була кардинально змінити сферу діяльності. Мій багаторічний досвід у великих міжнародних корпоративах дуже цьому сприяв. Час було змінювати життя та зробити крок назустріч мрії 😉
 Як пройшли 1,5 місяці роботи в DEVELOR?
Як один день. Мене не покидає відчуття, що я вже вічність працюю з цією командою, настільки мені комфортно. Я навчилася надзвичайній кількості речей у колег і готова вчитися далі. І я насолоджуюся тим, що мені не потрібно ходити в офіс, я сама керую своїм графіком і маю можливість постійно спілкуватись з новими різними людьми.
 Свої перші тренінги в новій ролі ти провела вже онлайн. Як воно?
Проводити тренінги онлайн вкрай складно. Дуже не вистачає живої взаємодії з аудиторією, обміну енергією. Також непросто регулювати повноцінне залучення всіх учасників сесії та організовувати ефективний інтерактив. Але немає нічого неможливого, тому я росту над собою з кожною новою сесією. Це абсолютно точно безцінний досвід.
А Наташа — наша безцінна частинка команди!
Welcome to #DEVELOR_team!
💜
cl-exp

Перегляньте нашу бібліотеку завантажень, де ви знайдете корисні та практичні матеріали.

DEVELOR
Обзор конфиденциальности

На этом сайте используются файлы cookie, что позволяет нам обеспечить наилучшее качество обслуживания пользователей. Информация о файлах cookie хранится в вашем браузере и выполняет такие функции, как распознавание вас при возвращении на наш сайт и помощь нашей команде в понимании того, какие разделы сайта вы считаете наиболее интересными и полезными.