Закрити
 Закрити

Develor Ukraine

Показати усі контакти
Magazine  

Знайдено в Послуги та рішення

 • Будь ласка, введіть принаймні 3 символи аби розпочати пошук рішень
Переглянути всі послуги

Знайдено в Ресурсах

 • Будь ласка, введіть принаймні 3 символи аби розпочати пошук матеріалів
Перегляньте усі ресурси
  Зв'яжіться з нами
Go back

Андрій Журбін

Бізнес-тренер, Консультант

15+ років в управлінні командами маркетингу та продажів, глобальними проектами з втілення змін та навчання у більш ніж 20 країнах світу.

Андрій - це абсолютно унікальне втілення філософії «тренера другого покоління», адже за його плечима понад 15 років практичного досвіду в міжнародних компаніях на різноманітних позиціях в маркетингу, продажах і керівних посадах, як на рівні країни, регіону, так і глобально.

Крім цього, Андрій має багатий досвід проведення глобальних проектів з впровадження змін та навчання в країнах для менеджерів в країнах Європи і Центральної Азії, і додатковий досвід роботи в США, Британії, Лівані, Марокко та країнах Азіатсько-Тихоокеанського регіону.

Наразі втілює консалтинг та тренінг проекти з різноманітними українськими та міжнародними організаціями.

Експертиза

 • Залучення клієнтів
 • Купівельна поведінка
 • Лідерство
 • Менеджерські навички
 • Орієнтація на клієнта
 • Сегментація торгового середовища
 • Комунікація в точках продажів
 • Міжфункціональна взаємодія
 • Стратегічне планування
 • Активація покупця / споживача

Відгуки

Imperial Tobacco International, Imperial Tobacco Ukraine, Johnson Controls International, Gedeon Richter, Segodnya Multimedia, Weir Minerals, Shell, Sandoz, Saint-Gobain, Aveva Solutions,Sandora, Aspasia, Мasterplast, etc.

Досвід

2016 – ниніТренер, консультант, Develor Ukraine
2012 - 2016Регіональний / Дивізійний менеджер з розвитку торгового маркетингу (18-26 країн) - Німеччина Оцінка, розвиток і зміцнення професійних здібностей / навичок ключових ринків в області Торгового Маркетингу; Керівництво, супровід і підтримка ринків в процесах Стратегічного і Операційного планування, проведення необхідних воркшопів / семінарів.
2010 - 2012Глобальний менеджер з розвитку Служби продажів - Великобританія Розробив і запустив глобальну програму реформування Служби продажів в світлі драматичних змін законодавчого середовища і провів відповідні воркшопи в Ірландії, Бельгії, Нідерландах і Тайвані; Переглянув і змінив глобальну Систему Заохочення Служби продажу; Зробив аналіз глобальних потреб компанії в області Управління відносинами з Клієнтами (CRM).
2010Регіональний менеджер з розвитку Служби продажів, регіон Східна Європа (19 країн) – Україна Провів різні тренінги для Служби продажу для 10 основних ринків (Україна, Росія, Казахстан, Киргизстан, Азербайджан, Вірменія, Сербія, Македонія, Хорватія, Боснія); Провів маркетингові воркшопи на 7 ринках, що дозволило Східній Європі стати кращим Регіоном компанії в області купівельного Маркетингу; Взяв участь в розробці і тестуванні глобальних тренінгових програм для команд по роботі з Ключовими Клієнтами і HoReCa
2006 - 2007Керівник відділу по роботі із ключовими клієнтами – Україна
2004 - 2006Керівник відділу Торгового Маркетингу – Україна
2002 - 2004Голова Представництва – Білорусія
2000 - 2002Менеджер Торгового Маркетингу

Мова проведення

Англійська, Українська, Російська

Зв'яжіться зі мною

 +38 044 227 71 72

 andrey.zhurbin@develor.com

Давайте познайомимось ближче
Відвідайте мою сторінку LinkedIn