Закрити
 Закрити

Develor Ukraine

  Показати усі контакти
  Magazine  

  Знайдено в Послуги та рішення

  • Будь ласка, введіть принаймні 3 символи аби розпочати пошук рішень
  Переглянути всі послуги

  Знайдено в Ресурсах

  • Будь ласка, введіть принаймні 3 символи аби розпочати пошук матеріалів
  Перегляньте усі ресурси
    Зв'яжіться з нами
  Go back

  Андрій Журбін

  Бізнес-тренер, Консультант

  15+ років в управлінні командами маркетингу та продажів, глобальними проектами з втілення змін та навчання у більш ніж 20 країнах світу.

  Андрій - це абсолютно унікальне втілення філософії «тренера другого покоління», адже за його плечима понад 15 років практичного досвіду в міжнародних компаніях на різноманітних позиціях в маркетингу, продажах і керівних посадах, як на рівні країни, регіону, так і глобально.

  Крім цього, Андрій має багатий досвід проведення глобальних проектів з впровадження змін та навчання в країнах для менеджерів в країнах Європи і Центральної Азії, і додатковий досвід роботи в США, Британії, Лівані, Марокко та країнах Азіатсько-Тихоокеанського регіону.

  Наразі втілює консалтинг та тренінг проекти з різноманітними українськими та міжнародними організаціями.

  Експертиза

  • Залучення клієнтів
  • Купівельна поведінка
  • Лідерство
  • Менеджерські навички
  • Орієнтація на клієнта
  • Сегментація торгового середовища
  • Комунікація в точках продажів
  • Міжфункціональна взаємодія
  • Стратегічне планування
  • Активація покупця / споживача

  Відгуки

  Imperial Tobacco International, Imperial Tobacco Ukraine, Johnson Controls International, Gedeon Richter, Segodnya Multimedia, Weir Minerals, Shell, Sandoz, Saint-Gobain, Aveva Solutions,Sandora, Aspasia, Мasterplast, etc.

  Досвід

  2016 – ниніТренер, консультант, Develor Ukraine
  2012 - 2016Регіональний / Дивізійний менеджер з розвитку торгового маркетингу (18-26 країн) - Німеччина Оцінка, розвиток і зміцнення професійних здібностей / навичок ключових ринків в області Торгового Маркетингу; Керівництво, супровід і підтримка ринків в процесах Стратегічного і Операційного планування, проведення необхідних воркшопів / семінарів.
  2010 - 2012Глобальний менеджер з розвитку Служби продажів - Великобританія Розробив і запустив глобальну програму реформування Служби продажів в світлі драматичних змін законодавчого середовища і провів відповідні воркшопи в Ірландії, Бельгії, Нідерландах і Тайвані; Переглянув і змінив глобальну Систему Заохочення Служби продажу; Зробив аналіз глобальних потреб компанії в області Управління відносинами з Клієнтами (CRM).
  2010Регіональний менеджер з розвитку Служби продажів, регіон Східна Європа (19 країн) – Україна Провів різні тренінги для Служби продажу для 10 основних ринків (Україна, Росія, Казахстан, Киргизстан, Азербайджан, Вірменія, Сербія, Македонія, Хорватія, Боснія); Провів маркетингові воркшопи на 7 ринках, що дозволило Східній Європі стати кращим Регіоном компанії в області купівельного Маркетингу; Взяв участь в розробці і тестуванні глобальних тренінгових програм для команд по роботі з Ключовими Клієнтами і HoReCa
  2006 - 2007Керівник відділу по роботі із ключовими клієнтами – Україна
  2004 - 2006Керівник відділу Торгового Маркетингу – Україна
  2002 - 2004Голова Представництва – Білорусія
  2000 - 2002Менеджер Торгового Маркетингу

  Мова проведення

  Англійська, Українська, Російська

  Зв'яжіться зі мною

   +38 044 227 71 72

   andrey.zhurbin@develor.com

  Давайте познайомимось ближче
  Відвідайте мою сторінку LinkedIn