Закрити    

  DEVELOR UKRAINE
  Київ, Рейтарська, 21/13

  Показати усі контакти
  Зв'яжіться з нами    
  • Мислення та світогляд
  • Лідерство та менеджмент
  • Обслуговування клієнтів, продажі та переговори
  • Продуктивність та комунікація
  • Тімбілдинг та співпраця
  • Оцінка та діагностика
  • HR консалтинг та коучинг
  • Всі послуги
  Аудиторний тренінг

  Самомотивація

  Аудиторний тренінг

  Мислення зростання

  Аудиторний тренінг

  Лідерська сміливість

  Аудиторний тренінг

  Лідер кризових часів

  Індивідуальна діагностика

  Зворотний зв’язок 360°

  Аудиторний тренінг

  Управління змінами

  Аудиторний тренінг

  Резильєнтність

  Аудиторний тренінг

  Самомотивація

  Аудиторний тренінг

  Усвідомлена комунікація

  Індивідуальна діагностика

  Insights Discovery. Персональна ефективність

  Індивідуальна діагностика

  Центр Розвитку

  Індивідуальна діагностика

  Центр Оцінювання

  Індивідуальна діагностика

  Зворотний зв’язок 360°

  Знайдено в Послуги та рішення

  • Будь ласка, введіть принаймні 3 символи аби розпочати пошук рішень
  Переглянути всі послуги

  Знайдено в Ресурсах

  • Будь ласка, введіть принаймні 3 символи аби розпочати пошук матеріалів
  Перегляньте усі ресурси

   

  А пограймо в агрономів? Замовимо якісне зерня, підготуємо ґрунт, правильно посадимо, будемо удобрювати, поливати, жуків знімати та врешті решт зберемо гарний цінний врожай.

  Мета такого метафоричного відступу лише в тому, щоб сказати, що впровадження навчальних програм нагадує таку ж сільськогосподарську історію. Ви можете розробити класну навчальну програму, провести якісні тренінги, зібрати овації учасників та залишитись ні з чим: це може не спрацювати, так само як гарне зерня може не прорости.

  Ми в DEVELOR завжди виступаємо за комплексні підходи та врахування усіх факторів впливу на успішність проекту. І, насправді, говорити про цю комплексність можемо дуже багато. Але сьогодні поговоримо про «ґрунт» та розповімо про надихаючий кейс з компанією Univest.

  Клієнт: Univest — група компаній з більш ніж 25 річною історією, один з лідерів у виробництві упаковки та одноразового паперового посуду України.

  Цільова аудиторія: топ менеджмент компанії

  Період реалізації проекту: 2017-2018 рр.

  Запит

  На початку 2017 року компанія Univest визначила нові цілі на найближчі 5 років, однією з яких була зміна культури менеджменту.

  «Щоб рухатися в цей бік, нам потрібно було весь топ менеджмент занурити в нову тему. До того ж самі керівники почали говорити, що хотіли б отримати більше навичок у коучингу, правильно надавати зворотний зв’язок і задавати глибокі питання. Ми почали шукати підрядника на таку довгострокову історію та звернулись до DEVELOR»

  Олена Кудряшова, HR- директорка Univest.

  В результаті реалізації програми, у керівників повинно з’явитися більш чітке усвідомлення своєї ролі лідера, розуміння різних аспектів лідерства, розуміння, як впливати на результативність і компетенції своїх підлеглих. Вони повинні навчитися застосовувати такі лідерські навички як: мотивація, зворотний зв’язок, аналіз і прийняття рішень, ведення себе і своїх підлеглих до розвитку.

  Для цього нам необхідно було:

  1. об’єктивно проаналізувати поточну ситуацію по всіх;
  2. розвинути лідерські компетенції;
  3. навчити та «озброїти» необхідними інструментами керівників;
  4. пунктах і виміряти результативність програми.

  РІШЕННЯ

  Здавалося б, що потрібна майже типова програма з лідерства. І вірно здається — основний кістяк дійсно становили тренінгові курси «Квінтесенція лідерства», «Лідер як коуч» та практична симуляція «Лідерство, натхнене Амундсеном». Не обійшлося без діагностичної фокус-групи та серії коучингу на робочому місці.

  Але секретним і вкрай важливим інгредієнтом стало впровадження мислення зростання у світоглядну систему компанії.

  Мислення зростання

  Керол Дуек, професорка психології Стенфордського університету, протягом 20 років досліджує два типи мислення: фіксоване мислення та мислення зростання. Це два головні світогляди, які формують наше бачення життя та себе в ньому.

  Люди з фіксованим мисленням вважають, що наші інтелектуальні та творчі здібності статичні, а успіх – це лише доказ наявності інтелекту. Мислення зростання розуміється як переконання в тому, що навички та здібності можуть бути поліпшені, а їх розвиток є метою вашої роботи.

  Воркшоп «МИСЛЕННЯ ЗРОСТАННЯ»

  Це практичний воркшоп для керівників компанії, який допомагає зрозуміти чому важливо розвиватися, мислити ширше, не боятися помилок і як мотивувати своїх підлеглих досягати більшого та бути залученими.

  Чому Мислення зростання?

  При впровадженні будь-яких змін необхідно забезпечити правильне ставлення до них.
  ● Чи готові ви до нових викликів або спробуєте уникнути їх?
  ● Чи готові продовжувати діяти, не дивлячись на перешкоди або відступите після першої невдачі?
  ● Чи здатні та готові ви докладати надзусилля для розвитку і досягнення більшого або просто вважати ці зусилля марними?

  При знайомстві з Мисленням Зростання все, що буде розглянуте на лідерських тренінгах, ставатиме на свої місця. Ви починаєте розуміти емоційний інтелект, що таке лідерські рутини та навіщо вони потрібні.

   
  «Ти розумієш, що зворотний зв’язок не для того, щоб розповісти співробітнику, що трапилася недбалість на виробництві. А що зворотний зв’язок — це для того, щоб працівник сам помічав ці помилки, міг про них говорити та сам пропонував рішення. Це надбудова на високому і більш важливому рівні».

  Оксана Юрик, старша бізнес-тренерка, консультантка, коучиня DEVELOR UKRAINE

  В культурі Мислення Зростання всі співробітники розглядаються як ті, що мають потенціал, заохочуються до розвитку і винагороджуються за це. У короткостроковій перспективі керівники повинні подумати, чи дійсно їхні нинішні підходи регулярно допомагають людям бачити свій власний потенціал і чи розглядають члени команди проблеми як загрози, або ж як можливості.

  РЕЗУЛЬТАТ

  Говоримо про результати вустами замовниці проекту, HR-директорки Univest Олени Кудряшової.

   «Мислення зростання сформувало своєрідні правила гри всередині компанії, передбачувану правильну поведінку. І це справді підтримало корпоративну компетенцію Проактивність. Топ менеджмент став використовувати цю філософію і відповідно каскадувати це вниз. Зараз це базовий тренінг для менеджерів усіх рівнів.

  Ми домовились не збирати свої проблеми в стіл, а відразу їх обговорювати. Ми іншими очима подивилися на сесії зворотного зв’язку, зрозуміли, що ця корисна зустріч не займає стільки часу, як здавалося спочатку. Домовились опускати відповідальність на нижній рівень.

  І потім в мові співробітників з’явилися фрази «Ой, ну що ти говориш, це ж ти демонструєш фіксоване мислення», а як можна зробити це інакше…». Або ж при обговоренні плану дій ми всі пункти аналізуємо з точки зору фіксованого мислення або мислення зростання. Це дуже корисно. І це розширило можливості всієї команди.»

   


  Щиро кажучи, слухати такі натхнені відгуки від замовників — ще те щастя. І насправді чимало факторів вплинуло на його успішність — шалений ентузіазм замовниці проєкту, висока залученість та особистий приклад генерального директора, діагностична фокус-група, що дозволила викрити усі болі та залучити учасників, професіоналізм нашої супертренерки Оксани Юрик, злагоджена робота з менеджменту проекту, якісне наповнення адаптованої лідерської програми, велика кількість коучинг-сесій та семінари-практики для опрацювання усього вивченого прямо на робочому місці … Але впровадження мислення зростання в культурний код компанії було вкрай цінним рішенням і поклало основу для усіх подальших програм розвитку компанії.

  Гайд з управління гібридними командами

  Завантажте безкоштовну електронну книгу, що допоможе вашій команді бути максимально ефективними
  при змішаному форматі роботи.

   Супутні матеріали