Закрити    

  DEVELOR UKRAINE
  Київ, Рейтарська, 21/13

  Показати усі контакти
  Зв'яжіться з нами    
  • Мислення та світогляд
  • Лідерство та менеджмент
  • Обслуговування клієнтів, продажі та переговори
  • Продуктивність та комунікація
  • Тімбілдинг та співпраця
  • Оцінка та діагностика
  • HR консалтинг та коучинг
  • Всі послуги
  Аудиторний тренінг

  Самомотивація

  Аудиторний тренінг

  Мислення зростання

  Аудиторний тренінг

  Лідерська сміливість

  Аудиторний тренінг

  Лідер кризових часів

  Аудиторний тренінг

  Лідерська хоробрість

  Індивідуальна діагностика

  Зворотний зв’язок 360°

  Аудиторний тренінг

  Управління змінами

  Аудиторний тренінг

  Резильєнтність

  Аудиторний тренінг

  Самомотивація

  Аудиторний тренінг

  Усвідомлена комунікація

  Індивідуальна діагностика

  Insights Discovery. Персональна ефективність

  Індивідуальна діагностика

  Центр Розвитку

  Індивідуальна діагностика

  Центр Оцінювання

  Індивідуальна діагностика

  Зворотний зв’язок 360°

  Знайдено в Послуги та рішення

  • Будь ласка, введіть принаймні 3 символи аби розпочати пошук рішень
  Переглянути всі послуги

  Знайдено в Ресурсах

  • Будь ласка, введіть принаймні 3 символи аби розпочати пошук матеріалів
  Перегляньте усі ресурси
  Чи може самостійне навчання бути ефективним?

  Швидкий спосіб життя, цифровізація та потреба в персоналізації змінили наші вимоги до навчання. Нам потрібні більш гнучкі, незалежні, але, в той же час, ефективні та результативні програми розвитку. Експерти з навчання та розвитку зіштовхнулись з новим викликом: як створити цінну програму, яка б дозволяла навчатись будь-де і будь-коли?

  Самоосвіта стає все популярнішою. Але наскільки вона ефективна? Дослідження показують, що лише 10% учасників завершують розпочаті онлайн-курси. Ось чому ми вважаємо, що необхідно поєднувати самостійне навчання і роботу з тренером, як аудиторно, так і онлайн. Це забезпечує бажаний результат й ефективність навчання.

  Унікальний підхід до навчання

  Створенню кожної навчальної програми передує тривала робота. Програма розробляється таким чином, щоб залучити усіх учасників, донести необхідну інформацію та забезпечити зміни у поведінці. Не можна «просто розділити» навчальну програму на кілька онлайн і офлайн-блоків, бо може постраждати і внутрішня логіка, і якість. Наш підхід до змішаного навчання полягає у свідомому поєднанні онлайн та офлайн елементів. Ми розробляємо змішані програми, беручи до уваги дві основні змінні: час та місце навчання.

  Ми враховуємо цілі, можливості та обмеження кожного навчального елемента, зміст, цільову аудиторію та тривалість. Це дозволяє нам створювати програму, яка забезпечує максимальний результат навчання, будучи одночасно гнучкою, персоніфікованою та інтерактивною.

  Створіть досвід учасників

  Залученість учасників та вмотиваність до навчання є запорукою успіху будь-якої програми розвитку. Ми прагнемо, щоб учасники були активними протягом усього навчального шляху, а для цього навчання повинне бути гнучким, персоналізованим та інтерактивним.

  Більшість змішаних навчальних програм поєднують онлайнову та офлайнову складові, але потрібно зважати і на гармонію між самостійними (асинхронними) та контрольованими тренером (синхронними) елементами навчання. Креативні домашні завдання, коротенькі відео, ігри та онлайн симуляції — це лише кілька прикладів широкого набору інструментів DEVELOR.

  Це робота для Навчальних Архітекторів

  Кожна програма змішаного навчання є винятковою у своєму роді. Її структура та зміст визначаються не тільки потребами замовника та уподобаннями учасників, а й технічними можливостями та обмеженнями — бажаних результатів можна досягти кількома способами. Широкий вибір різних методів та форм навчання може ускладнити пошук та вибір найкращого рішення.

  Тут прийдуть на допомогу експерти DEVELOR. Вони зможуть оцінити ваші потреби та враховують усі особливості, щоб розробити програму навчання, яка підійде вам за усіма параметрами. Такий підхід дозволяє зробить кожну програму унікальною та корисною.

  Наші рішення для Змішаного навчання

  Бажаєте замовити консультацію?

  Давайте поговоримо та знайдемо правильне рішення для вас. Залиште свої дані, і ми зв'яжемося з вами найближчим часом.