Закрити
 Закрити

Develor Ukraine

  Показати усі контакти
  Гарячі пропозиції
  Magazine  

  Рекомендовані статті

  Блог

  Гейміфікація та ігрове навчання: у чому різниця та як використовувати?

  Якщо ви колись замислювалися про додавання елементів ігрового процесу до навчання та корпоративної освіти, то, напевно, стикалися з двома концепціями: гейміфікація та ігрове навчання (game-based learning). На перший погляд, ці два терміни можуть здатися взаємозамінними, але це не так. Що таке ігрове навчання? Ігрове навчання передбачає цілеспрямоване створення ігор для досягнення навчальних цілей. Ядром ігрового навчання […]
  Дізнайтеся більше в блозі

  Знайдено в Послуги та рішення

  • Будь ласка, введіть принаймні 3 символи аби розпочати пошук рішень
  Переглянути всі послуги

  Знайдено в Ресурсах

  • Будь ласка, введіть принаймні 3 символи аби розпочати пошук матеріалів
  Перегляньте усі ресурси
    Зв'яжіться з нами
  Максимізуйте потенціал та залучення

  Навчання співробітників важливе, але саме по собі є недостатнім для досягнення успіху. Наші рішення включають послуги з відбору, утримання та розвитку для різних цільових груп: молодих талантів, високопотенційних та ключових співробітників. Все для того, щоб максимізувати їх потенціал та забезпечити задоволеність та лояльність.

  З нашого досвіду, елементи управління змінами мають вирішальне значення для успіху будь-якої програми. Тому ми також робимо великий акцент на управлінні очікуваннями, внутрішній комунікації, коучингу, менторингу та постійному моніторингу розвитку особистості.

  Програма управління талантами

  Talent Management Program

  Наша програма управління талантами спрямована на виявлення тих працівників, які можуть зіграти важливу роль у здійсненні стратегічного бізнес-плану. Після свідомого вибору фонду талантів компанії ми переглядаємо та вимірюємо визначені знання та навички талантів, щоб розробити для них повністю розроблений план розвитку.

  Цей індивідуальний шлях розвитку надає талантам можливість рости та розвивати свої професійні компетенції. Ми постійно вимірюємо їхній прогрес та узгоджуємо його з бізнес-потребами компанії, забезпечуючи потужний потенціал зростання як для приватних осіб, так і для компанії.

  Insight 2

  Програма утримання ключових працівників

  Програма утримання ключових працівників — це довгострокове рішення, що починає працювати одразу ж. Вона є ретельним процесом, який включає все необхідне планування, виконання, адаптацію та подальші дії для створення та підтримки цієї системи в довгостроковій перспективі. Це дозволяє організації зберегти та посилити свої конкурентні переваги завдяки ключовим працівникам.

  Та, крім того, підвищити мотивацію та рівень залучення цих співробітників, належним чином керувати передачею знань та реалізовувати плани наступності для кожної можливої ​​ситуації, тим самим зменшуючи ризики, пов’язані зі звільненням ключової людини.

  Insight 3

  Проєкт стратегічних категорій

  Метою проекту є наголосити на категоріях робочих місць, які є стратегічно важливими для компанії. Проєкт — це одноразове, але рішуче втручання.Його метою є чітке визначення тих позицій, які відіграють ключову роль у досягненні стратегічних цілей або оптимізації процесу реалізації після визначення стратегії.

  Проект охоплює весь шлях, від визначення стратегічних робочих місць, до визначення атрибутів цих посад, до оцінки, розвитку або планів заміщення колег, які працюють на цих посадах.

  Супутні матеріали

  Бажаєте замовити консультацію?

  Давайте поговоримо та знайдемо правильне рішення для вас. Залиште свої дані, і ми зв'яжемося з вами найближчим часом.