Закрити    

  DEVELOR UKRAINE
  Київ, Рейтарська, 21/13

  Показати усі контакти
  Зв'яжіться з нами    
  • Мислення та світогляд
  • Лідерство та менеджмент
  • Обслуговування клієнтів, продажі та переговори
  • Продуктивність та комунікація
  • Тімбілдинг та співпраця
  • Оцінка та діагностика
  • HR консалтинг та коучинг
  • Всі послуги
  Аудиторний тренінг

  Самомотивація

  Аудиторний тренінг

  Мислення зростання

  Аудиторний тренінг

  Лідерська сміливість

  Аудиторний тренінг

  Лідер кризових часів

  Аудиторний тренінг

  Лідерська хоробрість

  Індивідуальна діагностика

  Зворотний зв’язок 360°

  Аудиторний тренінг

  Управління змінами

  Аудиторний тренінг

  Резильєнтність

  Аудиторний тренінг

  Самомотивація

  Аудиторний тренінг

  Усвідомлена комунікація

  Індивідуальна діагностика

  Insights Discovery. Персональна ефективність

  Індивідуальна діагностика

  Центр Розвитку

  Індивідуальна діагностика

  Центр Оцінювання

  Індивідуальна діагностика

  Зворотний зв’язок 360°

  Знайдено в Послуги та рішення

  • Будь ласка, введіть принаймні 3 символи аби розпочати пошук рішень
  Переглянути всі послуги

  Знайдено в Ресурсах

  • Будь ласка, введіть принаймні 3 символи аби розпочати пошук матеріалів
  Перегляньте усі ресурси
  Управління складністю та лідерство у світі VUCA

  Складність бізнесу зростає прискореними темпами. Лише деякі організації досі діють в простих умовах - зі стабільною ситуацією та чітким причинно-наслідковим зв’язком. Набагато більше компаній є складними, де на кожне питання існує кілька можливих відповідей. І зростає кількість організацій, що стають все складнішими. У таких умовах ми можемо знайти причинно-наслідкові зв’язки лише ретроспективно, заздалегідь не маючи правильних відповідей.

  Світ VUCA (мінливий, невизначений, складний, неоднозначний) ставить серйозний виклик для управлінців. Керівництво складними організаціями та розв'язання складних проблем, особливо в умовах постійної невизначеності та змін, вимагає мислення зростання та адаптивних навичок керівництва.

  Insight 1

  Мислення створює різницю

  Що важливіше у керівництві — навички чи мислення? Фокус розвитку лідерства повинен перейти від методів до переосмислення світогляду лідерства. Це забезпечить менеджерів здатністю справлятися зі складністю та невизначеністю. Мислення зростання є вихідною точкою — не лише для керівників, а й для всіх. Завдяки розумовому зростанню люди процвітають на викликах, сприймаючи невдачі як плацдарм для зростання та святкують успіх для всіх.

  Інший наріжний камінь — це сміливість, здатність ризикувати та брати відповідальність за наші дії. Сміливість може процвітати лише в середовищі психологічної безпеки, в культурі, коли люди не бояться говорити і ставити питання. Як лідери можуть створити це середовище для мислення та безпеки? Тільки якщо вони мають правильне мислення та вживають необхідних заходів. Саме на цьому ми зосереджуємось у наших програмах лідерства.

  Insight 2

  Навички майбутнього

  Основна модель VUCA закликає керівників зосередитись на побудові бачення, розуміння, ясності та спритності. Це допоможе подолати суперечливий вплив світу VUCA. Майбутні лідерські навички можуть бути розвинені за допомогою різних офлайн та онлайн програм.

  Наше навчання на основі ігор відіграє вирішальну роль у приверненні уваги керівників до тих сфер, які для них актуальні сьогодні та завтра. Програми «VUCA challenge» та «Місія на Марс» залучають учасників та створюють відчуття актуальності.

  Insight 3

  Процедури лідерства для стійкості

  Правильний спосіб мислення робить людей відкритими для змін, відповідаючи на запитання: «Для чого нам змінюватися?» Ось чому ми починаємо навчальні програми з курсів зміни мислення. Друге питання — «Як поводитись зараз?» На це ми відповідаємо шляхом структурованого розвитку відповідних лідерських навичок. Найгірше, що може трапитися, це коли мотивовані й навчені лідери опиняються в системі, в якій немає місця для використання нового мислення та процедур.

  Ось чому Операційна модель лідерства (LOM) — сукупність очікуваних менеджерських рутин — повинна бути встановлена ​​або переглянута. Це дасть відповідь на питання для лідерів «Які практики я використовую при роботі зі своїми людьми?»

  Наші рішення для Лідерства майбутнього

  Супутні матеріали

  Бажаєте замовити консультацію?

  Давайте поговоримо та знайдемо правильне рішення для вас. Залиште свої дані, і ми зв'яжемося з вами найближчим часом.