Закрити
 Закрити

Develor Ukraine

  Показати усі контакти
  Гарячі пропозиції
  Magazine  

  Рекомендовані статті

  Блог

  Гейміфікація та ігрове навчання: у чому різниця та як використовувати?

  Якщо ви колись замислювалися про додавання елементів ігрового процесу до навчання та корпоративної освіти, то, напевно, стикалися з двома концепціями: гейміфікація та ігрове навчання (game-based learning). На перший погляд, ці два терміни можуть здатися взаємозамінними, але це не так. Що таке ігрове навчання? Ігрове навчання передбачає цілеспрямоване створення ігор для досягнення навчальних цілей. Ядром ігрового навчання […]
  Дізнайтеся більше в блозі

  Знайдено в Послуги та рішення

  • Будь ласка, введіть принаймні 3 символи аби розпочати пошук рішень
  Переглянути всі послуги

  Знайдено в Ресурсах

  • Будь ласка, введіть принаймні 3 символи аби розпочати пошук матеріалів
  Перегляньте усі ресурси
    Зв'яжіться з нами
  Найкращий спосіб вчитися? Гра!

  Гра - це важливий спосіб взаємодії та навчання людей. Він пропонує безліч можливостей не лише для дітей, а й для дорослих для розвитку своїх навичок шляхом практики, експериментів та взаємодії один з одним та навколишнім середовищем.

  У DEVELOR ми використовуємо різні форми гейміфікації - ігрові тренінги, онлайн-симуляції, ігри з використанням планшетів. тренінги в приміщенні чи на відкритому повітрі. Гейміфікація - це інструмент, який покращує досвід учасників, а отже, і емоційну залученість співробітників.

  Insight 1

  Спирайтесь на власний досвід

  Від сучасних навчальних програм ми вимагаємо не тільки навчального ефекту, але й сподіваємось, що вони будуть захопливими, інноваційними та сучасними. Учасники хочуть розважитися під час навчання. Хоча це і є зрозумілим очікуванням, у ньому криється і великий ризик: веселощі не повинні мати пріоритет над навчанням, вони мають підтримувати його.

  У випадку гейміфікованого навчання, яке використовує DEVELOR, ігри розробляються зважаючи на освітні цілі.

  Insight 2

  Оберіть гру, що відповідає вашим цілям

  Чи всі ігри працюють однаково? Ми так не думаємо. Дуже важливо свідомо обирати ігрові рішення, зважаючи на навчальну мету. Ось чому в нашому портфоліо ми розрізняємо навчальні курси, які повністю базуються на іграх, бізнес-симуляції, настільні ігри, експериментальні ігри в приміщенні та на відкритому повітрі, віртуальні навчальні курси на основі ігор та ігри орієнтовані на розвиток навичок.

  Кожен з них має конкретне призначення та розроблений для різних навчальних потреб, які ми визначаємо разом із нашими клієнтами.

  Insight 3

  Популярні ігрові курси

  Наш тренінг «Підкорення Південного полюсу» зосереджений на розвитку лідерських навичок, використовуючи захопливу історію арктичної експедиції Руаля Амундсена. Симуляція Fly for Life ставить учасників у нетрадиційну та надзвичайно складну ситуацію — вони повинні безпечно посадити Boeing 737.

  На тренінгу VUCA Challenge учасники повинні вирішувати кризову ситуацію шляхом постійного планування, виконання та перегляду своєї діяльності та адаптації до несподіваних подій. Програма «Місія на Марс» — Адаптивне лідерство ставить учасників у середовище, повне невідомих викликів, де вони навчаються та відчувають елементи адаптивного функціонування.

  Наші рішення для цієї теми

  Бажаєте замовити консультацію?

  Давайте поговоримо та знайдемо правильне рішення для вас.
  Залиште свої дані, і ми зв'яжемося з вами найближчим часом.